„Ąžuolas“ tik po baudinių serijos prasimušė į „PFL taurės“ finalą

pfl_2013_afisa-011

Ignas Mineikis

Rugsėjo 26 d. Paprienės stadione įvyko atidėtos „PFL taurės“ pusfinalio rungtynės tarp „Ąžuolo” ir „Birštono” komandų. Primename, jog į „PFL taurės“ finalą jau pateko „Stadiono” komanda.

Antrojo pusfinalio rungtynės buvo vertos finalo. Pirmieji įvartį pelnė „Ąžuolo” futbolininkai (1:0), bet dar pirmajame kėlinyje „Birštono” komanda rezultatą išlygino (1:1).

Antrajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko įveikti varžovų tvirtovių. Nugalėtoją išaiškinti prireikė baudinių serijos, kurią sėkmingiau atliko „Ąžuolo” futbolininkai (4:2).

Pentadienį ir šeštadienį PFL „Nemuno” čempionate buvo sužaisti trys mačai.

„Birštono” futbolininkai įveikė „Stadiono” komandą (2:0) ir išsaugojo šansus pakovoti dėl čempionato apdovanojimų (23 taškai, liko sužaisti rungtynes su „Ąžuolo” komanda).

Balbieriškio „Ringio” komandos futbolininkai nepasinaudojo galimybe tapti PFL „Nemuno” čempionato čempionais dar nesibaigus čempionatui.

Rungtynėse su „Kašonių” komanda „Ringio” futbolininkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą (0:2). Ir nors Balbieriškio komanda su 28 taškais užtikrintai pirmauja čempionate, bet jiems dar liko sužaisti rungtynes su „Ąžuolo” (23 taškai) futbolininkais, kuriems po šių rungtynių dar liks sužaisti du mačus – su „Birštono“ ir „Ringio“ komandomis..

Be „Ringio” ir „Ąžuolo” į prizines PFL „Nemuno” čempionato vietas pretenduoja „Stadiono” (25 taškai), „Prienų” (23 taškai) ir „Birštono” (23 taškai) komandos.

PFL „Nemuno” čempionato uždarymas vyks spalio 11 d. Paprienės stadione.