„Ąžuolas“ pavijo lyderį, „Pozityvūs“ iškovojo pirmąją pergalę

IMGP2053

Liepos 3 d. Prienų KKSC stadione buvo sužaistas ketvirtasis Prienų futbolo čempionato turas.

Pirmosiose rungtynėse susitiko „Pozityvūs“ ir „Jiezno“ komandos. Praeito sezono čempionai rungtynes pradėjo dviem greitais Pauliaus Sirotavičiaus įvarčiais (2-0). Bet „Jiezno“ komanda taip pat greitai išlygino rezultatą (2-2). Įvarčius pelnė Ūdrys Žalys ir Dainius Urbonavičius. Pirmojo kėlinio pabaigoje Paulius Žukovas vėl į priekį išvedė Veiverių komandą (3-2).

Antrojo kėlinio pradžioje Paulius Žukovas padidino „Pozityvūs“ persvarą iki dviejų įvarčių (4-2).

Jiezniškis Eimantas Šliaužys taikliu smūgiu pelnė įvartį ir sušvelnino skirtumą iki vieno įvarčio (4-3). Bet vėliau Veiverių komanda perėmė iniciatyvą ir po Pauliaus Žukovo (1), Pauliaus Sirotavičiaus (2) ir Džiugo Andriuškevičiaus įvarčių padidino persvarą iki 5 taškų (8-3) ir iškovojo pirmąją pergalę šio sezono čempionate.

Gan netikėtai pasibaigė „Stadiono“ ir „Kalniečių“ susitikimas. Pirmojo kėlinio pradžioje Gediminas Maceina efektingu galvos smūgiu pelnė įvartį (1-0) ir išvedė „Stadioną“ į priekį. Ir nors Prienų komanda toliau atakavo, bet įvarčiai krito į jų vartus. „Kalniečiams“ įvarčius mušė Dovydas Pociūnas (1-1), Kevinas Mazuronis (1-2) ir Valentinas Kasperavičius (1-3). Antrajame kėlinyje „Stadiono“ vyrams nepavyko grįžti į žaidimą, o „Kalniečiai“ po Kevino Mazuronio ir Edvino Vabuolio įvarčių padidino savo pranašumą iki 4 įvarčių (1-5).

Antrą iš eilės sunkią pergalę iškovojo „Ąžuolo“ futbolininkai. Šį kartą jie  2-1 įveikė Balbieriškio „Ringio“ komandą. Tiesa, pelnyti pirmąjį įvartį „Ąžuolui“ padėjo patys ringiečiai, kurie jį įmušė į savo vartus (1-0). Antrojo kėlinio pradžioje „Ringis“ išlygino rezultatą (1-1). Įvartį pelnė Mantas Kmieliauskas. Kėlinio viduryje Povilas Damynas  nuginklavo „Ringio“ vartininką ir išvedė komandą į priekį (2-1). Vėliau paaiškėjo, jog tai buvo pergalingas įvartis.

Po keturių turų po 9 taškus surinko „Ąžuolo“ ir „Gelgaudiškių“ komandos. Šeši taškai „Kalniečių“ sąskaitoje. Penkis taškus turi „Pozityvūs“ komanda, 4 – „Stadionas“. Šeštoje vietoje su vienu tašku yra „Ringio“ futbolininkai. Turnyrinės lentelės apačioje lieka be pergalių esantis „Jieznas“.