Autsaiderių dvikovoje stipresni buvo „Kašonių“ futbolininkai

Rugpjūčio 24 d. vykusiame PFL „Nemuno“ čempionato ture buvo sužaistos trejos rungtynės.

Pirmose ginklus surėmė KKSC-97 ir Stakliškių komandos.

Šioje poroje favoritais buvo laikomi Stakliškių futbolininkai. Bet rungtynių pradžia parodė, jog KKSC jaunimas nesiruošė pralaimėti trečios kovos iš eilės.

PrintPirmojo kėlinio pradžioje sporto centro komanda išėjo į priekį (1:0).

Tiesa, stakliškiečiai gan greitai rezultatą išlygino (1:1), bet ne ilgam.

KKSC-97 vaikinai vėl įgijo pranašumą (2:1).

Rimo Katukevičiaus kariauna dėka didelių pastangų antrą kartą išlygino rezultatą (2:2).

Sporto centro komanda dar kartą nustebino ir po dviejų tikslių atakų pirmavo dviem įvarčiais (4:2).

Iki kėlinio pabaigos Stakliškių futbolininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki vieno įvarčio (4:3).

Antrajame kėlinyje stakliškiečiai perėmė iniciatyvą ir, besibaigiant jam, išlygino rezultatą (4:4).

Deja, iki rungtynių pabaigos nė vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčio, ir dvikova baigėsi taikiai.

Antrose rungtynėse susitiko čempionato autsaideriai – Kašonių ir Linksmakalnio komandos.

Visą susitikimą vyko atkakli kova, bet šį kartą sėkmė buvo Kašonių futbolininkų pusėje.

Kašoniškiai pirmąjį įvartį pelnė rungtynių pradžioje, o antrąjį – joms besibaigiant, ir iškovojo pirmąją pergalę čempionate.

Trečiose turo rungtynėse Jiezno komanda egzaminavo N. Ūtos futbolininkus.

Tiesa, pirmoji įvartį pelnė būtent N. Ūtos komanda (0:1), bet tai ir buvo vienintelis jos įvartis.

Šiose rungtynėse buvo įmušti dar šeši įvarčiai, ir visus pelnė Jiezno futbolininkai (6:1). Tai buvo trečioji jiezniškių pergalė, kuri leido pakilti jiems į penktąją PFL „Nemuno“ čempionato vietą.