Aurimo Birgelio vedama „Guosta“ Vilniuje pranoko „Lietuvos rytą-2“

Aurimas Birgelis Vilniuje buvo nesustabdomas

Vasario 2 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai Vilniuje žaidė RKL „B“ diviziono „B“ pogrupio rungtynes su „Lietuvos ryto“ jaunimu. Prienų krašto krepšininkai po pralaimėjimo namų rungtynėse Kaišiadorių komandai padarė teigiamas išvadas ir mače Vilniuje nuo pirmųjų minučių paėmė iniciatyvą į savo rankas bei išlaikė ją iki rungtynių pabaigos. „Guosta“ iškovojo pergalę 8 taškų skirtumu (90:82). Šiose rungtynėse fenomenaliai sužaidė „Guostos“ įžaidėjas Aurimas Birgelis, kuris pelnė 28 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 49 naudingumo balus. Dvigubą dublį atliko ir Paulius Gvazdaitis (16 taškų, 11 atkovotų kamuolių). Manto Kudirkos sąskaitoje 11 taškų.

Jau pirmajame kėlinyje Stakliškių komanda įgijo 9 taškų persvarą (13:22). Tiesa, antrajame kėlinyje „Lietuvos ryto“ jaunimas pabandė pakreipti rungtynes savo pusėn ir sumažino svečių pranašumą iki 6 taškų (33:39).

Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkai dėjo visas pastangas perimti iniciatyvą. Trečiajame kėlinyje vilniečiai sumažino „Guostos“ pranašumą iki trijų taškų (59:62). Lemiamame kėlinyje svečiai iš Stakliškių sužaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę – 82:90 (13:22, 29;17, 26:23, 23:28).