Aurimo Birgelio vedama „Guosta“ pratęsė pergalių seriją iki penkių

Aurimas Birgelis

Lapkričio 24 d. Stakliškių „Guosta“ krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono rungtynes su Anykščių „KKSC-Elmis“ komanda ir iškovojo eilinę pergalę (79:64), pratęsdami pergalių seriją iki penkių. Stakliškių komandą į pergalę vedė Aurimas Birgelis. Jo sąskaitoje 23 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai. Dviženklę taškų sumą surinko Edvardas Straigis (13) ir Vytautas Vaikšnis (12). „Guostai“ taškus pelnė visi devyni aikštelėje pabuvoję žaidėjai.

„Guosta“  – „KKSC-Elmis“  79:64 (18:9, 16:16, 23:22, 22:17)

Edvardas Straigis

Rungtynių pradžia buvo sudėtinga, ir aikštelės šeimininkai turėjo vytis varžovus (4:5, 6:8). Visgi, antroje pirmojo kėlinio pusėje pradėjo ryškėti „Guostos“ pranašumas ir po pirmojo kėlinio Stakliškių komanda pirmavo 9 taškų skirtumu (18:9).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai buvo nuleisti ant žemės, nes svečiai ne tik panaikino skirtumą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (20:21). Bet reikia pagirti stakliškiečius, nes jie nepasimetė ir sugebėjo iki kėlinio pabaigos atkurti turėtą 9 taškų persvarą (34:25).

IMGP5178

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai vėl pabandė perimti iniciatyvą, sumažindami skirtumą iki 3 taškų (40:37). Bet ir šį kartą „Guostos“ krepšininkai neleido Anykščių komandai įsismaginti. Antroje kėlinio pusėje Stakliškių komanda sužaidė tinkamai ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 10 taškų (57:47).

Ir ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 4 taškų (57:53). Bet ir šį kartą „Guostos“ krepšininkai sugebėjo sustyguoti savo žaidimą ir labai greitai skirtumas šoktelėjo iki 10 taškų (63:53). Anykščių komandai nepadėjo ir paimta minutės pertraukėlė. Praėjus ketvirtajame kėlinyje 4 min. „Guosta“ jau turėjo 13 taškų pranašumą (68:55). Per likusį laiką situacija aikštelėje nesikeitė. Stakliškių komanda išsaugojo dviženklį pranašumą ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės (79:64).