Aurimas Birgelis surengė tikrą šou ir atvedė „Guostą“ į dar vieną pergalę

IMGP5190

Vasario 11 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai laimėjo dar vienas rungtynes (94:74) RKL „B“ divizione. Šį kartą Stakliškių komanda svečiuose nugalėjo Anykščių „KKSC-Elmis“ krepšininkus. Svečiai iš Prienų rajono nuo pat mačo pradžios paėmė iniciatyvą į savo rankas (10:20). Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 8 taškų (33:41). Tiesa, trečiajame kėlinyje „Guosta“ vėl pajautė žaidimo skonį ir padidino savo pranašumą iki 19 taškų (53:72). Ketvirtajame kėlinyje žaidimas vėl tapo apylygis ir tokia žaidimo eiga buvo paranki „Guostai“.

Stakliškių komandą į pergalę vedė Aurimas Birgelis, pelnęs 34 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių. Dviženklius taškų kiekius į varžovų krepšį įmetė Paulius Gvazdaitis (16, 10), Mantas Kudirka (11), Edvinas Ignatavičius (10, 7).