•  

     

     

     

     

Andrius Kupčinskas: „Dėkoju už pasitikėjimą ir palaikymą“

Andrius Kupcinskas

kvitrina.com

Pokalbis su Seimo nariu Andriumi Kupčinsku

Pirmasis rinkimų į Seimą turas, kuriame tapo aiškūs rezultatai daugiamandatėse apygardose, parodė, jog Dainavos daugiamandatės apygardos (Birštono, Prienų ir Alytaus rajonų (14 rinkiminių apylinkių) savivaldybės) rinkėjai savo palankumą skyrė konservatoriams (TS-LKD), antri liko valstiečiai (LVŽS), treti – socialdemokratai (LSDP). Vienmandatėje apygardoje, kurioje dėl vietos Seime kovojo 9 kandidatai, po pirmojo turo paaiškėjo, jog antrajame ture kovos LSDDP ir LSDP atstovai.

TS-LKD atstovas Andrius Kupčinskas liko trečias. Jam trūko 290 balsų, kad patektų į II turą. Tai buvo gana netikėtas rezultatas, bet pats kandidatas apie tai turi savo nuomonę. Anot konservatoriaus, šių metų rinkimai jam asmeniškai buvo kitokie, nes kandidatavimas Dainavos apygardoje buvo kitokio pobūdžio nei Kaune: kitas kraštas, kiti žmonės, daugiau kilometrų ir įveiktų atstumų, tačiau mažiau laiko pasirengimui, o dar ir karantino sąlygos bei pandemijos apribojimai.

IMGP6438

A.Kupčinskas pripažino, jog žmonės Dainavos apygardoje atviri ir nuoširdūs bei linkę bendrauti. Buvo daug susitikimų, diskusijų ir galutinis rezultatas tikrai nenuliūdino: „Likau per mažą žingsnį nuo antrojo turo, atliktas didelis darbas, atrasta daug vienminčių. Už tai širdingai dėkoju visiems, kurie atidavė man balsus, suprasdami mano darbo tikslus Seime, mano požiūrį į regioninę politiką ir Valstybės valdymą“.

Kandidatas į Seimą dar kartą pabrėžė, jog per rinkimus iškeltas klausimas dėl kelio Kaunas–Alytus rekonstrukcijos lieka jo dienotvarkėje, nes yra labai aktualus visam kraštui. Į Prienų miestą ir rajoną jau dabar persikelia gyventi nemažai kauniečių, todėl kelio rekonstrukcija yra naudinga visam regionui ir jo potencialui, pagerintų susisiekimą tarp regionų centrų. A. Kupčinskas paminėjo, jog apie glaudesnį bendradarbiavimą tarp Kauno ir Prienų po rinkimų susitikimo metu kalbėjo su Prienų rajono savivaldybės meru Alvydu Vaicekausku. Kartu buvo aptarti ir rinkimų rezultatai, LSDP kandidato galimybės antrajame ture.

Konservatorius įsitikinęs, jog ši Vyriausybė regionams skiria per mažai dėmesio ir nesilaiko savo pažadų dėl Valstybės įmonių ar biudžetinių įstaigų perkėlimo į regionus.

Deja, rinkimai taip pat išryškino, jog Prienų rajono TS-LKD skyrius neišnaudojo esančio potencialo dešiniosioms idėjoms skleisti krašte. Rezultatai daugiamandatėje įtikino, kad krašte daug žmonių, kurie palaiko TS-LDK liniją, bet skyriuje trūksta susitelkimo ir komandinės veiklos. Todėl rinkimuose į savivaldybės tarybą palaikymas mažesnis nei į Seimą.

Rezultatai įpareigoja išanalizuoti esamą potencialą, o rinkimų rezultatai ir situacija Prienų skyriuje bus aptariama TS-LKD Prezidiume ir Centriniame štabe.

„Prieš rinkimus man nemažai kas teigė, jog neturiu jokių šansų šiame krašte, kur ilgus metus šeimininkauja socialdemokratai. Tačiau tie, kurie balsus atidavė už mane ir TS-LKD, sako, jog rinkėjų pasitikėjimas neprapuolęs, reikia tik aktyvesnės veiklos ir tampresnių ryšių su savo elektoratu.
Rinkimai pasibaigs 
sekmadienį, tačiau nesakau Nemuno krašto žmonėms viso gero, sakau iki pasimatymo ir kitų susitikimų“, – pasakė A. Kupčinskas.

Užsakymas Nr.38

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti