Atvirų rajono salės futbolo pirmenybių II turo apžvalga

Vasario 23 d. Prienų KKSC mini arenoje buvo sužaistas antrasis atvirų rajono salės futbolo pirmenybių turas.

Pirmose rungtynėse susitiko „Birštono“ ir KKSC-97 komandos. Rungtynių favoritai „Birštono“ futbolininkai įrodė savo pranašumą prieš jaunuosius KKSC-97 komandos žaidėjus. Jau po pirmojo kėlinio birštoniečiai pirmavo 7 įvarčių skirtumu (9:2), o rungtynes laimėjo 13 įvarčių persvara (17:4).

Antrose turo rungtynėse gan netikėtai „Sugrįžę“ futbolininkai įtikinamai įveikė „Stadiono“ komandą. Nors pirmieji įvartį pelnė „Stadiono“ futbolininkai, po pirmojo kėlinio pirmavo „Sugrįžę“, kurie įmušė 7 įvarčius, o į savo vartus praleido tik du. Antrame kėlinyje „Stadiono“ komanda pabandė padėtį taisyti, bet „Sugrįžę“ neišleido iniciatyvos iš savo rankų (10:4).

Taip pat netikėtu galima laikyti ir turo trečiųjų rungtynių tarp KKSC-95 ir „Ąžuolo“ komandų rezultatą. Be jokios abejonės, rungtynių favoritai buvo „Ąžuolo“ futbolininkai, bet jau pirmame kėlinyje KKSC-95 jaunimas įrodė, kad patyrusiems veteranams reikės paplušėsi, kad laimėtų rungtynes (2:1). Visgi antrame kėlinyje „Ąžuolo“ futbolininkai sugebėjo išlaikyti savo vartus „sausus“, o į varžovų įmušė du įvarčius (2:3).

Nemažiau įtemptos buvo ir ketvirtosios II turo rungtynės tarp „Balbieriškio“ ir „Jiezno“ komandų. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai (1:1). Antrojo pradžioje „Balbieriškio“ vyrai gan greitai įgijo trijų įvarčių persvarą (5:2). Ir kada atrodė, jog rungtynių baigtis aiški, „Jiezno“ futbolininkai atsakė galingu šturmu, kuris pasibaigė dviem taikliais smūgiais (5:4). Visgi rungtynės pasibaigė balbieriškiečių pergale.

Turnyrinė lentelė

Vieta Komanda Rungtynės Pergalės Pralaimėjimai Lygiosios Taškai Įvarčių skirtumas

Rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai (po dviejų turų):

Adas Golmanas – 6, Vytautas Bajoras – 5, Justas Šerkšnas – 4, Donatas Mekionis – 4, Ūdrys Žalys – 4, Saulius Taločka – 4.

9 žaidėjai – po 3 įvarčius, 13 žaidėjų – po 2 įvarčius, 17 žaidėjų – po 1 įvartį.