Atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių VI turo apžvalga

Šeštasis atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių turas vyko kovo 17 d. Tiesa, rungtynės tarp „Ąžuolo“ ir „Stadiono“ komandų buvo sužaistos kovo 20 d.

Pirmose turo rungtynėse „Balbieriškio“ futbolininkai sudėtingoje kovoje sugebėjo palaužti „KKSC-95“ komandą. Po pirmojo kėlinio minimaliu rezultatu (0:1) pirmavo Sporto centro jaunimas. Ir antrame kėlinyje vyko apylygė kova, bet „Balbieriškio“ futbolininkai sugebėjo įgyti trijų įvarčių pranašumą (5:2), o rungtynes laimėjo rezultatu 5:3.

Antrose turo rungtynėse pirmenybių lyderė „Sugrįžę“ komanda turėjo paplušėti, kad įveiktų „Birštono“ futbolininkus. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (2:2). Antrame kėlinyje „Sugrįžę“ turėjo iniciatyvą ir pirmavo iki rungtynių pabaigos. Vienu metu komandas skyrė 4 įvarčiai (7:3), bet „Birštono“ komanda sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 2 įvarčių (7:5).

Trečiose turo rungtynėse „Jiezno“ futbolininkai nepagailėjo „KKSC-97“ jaunimo. Rungtynės pasibaigė rezultatu 17:1.

Atidėtose rungtynėse „Ąžuolo“ futbolininkai 8:3 įveikė „Stadiono“ komandą. Veteranai pranašumą įgijo antroje rungtynių pusėje, nes po pirmojo kėlinio „Ąžuolo“ komanda pirmavo tik vienu įvarčiu (2:1).

Rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai: Ūdrys Žalys – 24 (įvarčiai), Adas Golmanas – 22, Saulius Liepa – 15, Donatas Dainauskas – 13, Vytautas Bajoras – 12, Justas Šerkšnas – 10.

Turnyrinė lentyelė po 6 turų

Vieta Komanda Sužaista rungtynių Pergalės Pralaimėjimai Lygiosios Taškai Įvarčių skirtumas