Atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių čempionai – „Sugrįžę“ futbolininkai

Kovo 24 Prienų KKSC mini arenoje buvo sužaistas paskutinis atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių turas, kuris didelių netikėtumų neatnešė.

Tiesa, „Stadiono“ futbolininkai sugebėjo paskutiniame ture įkąsti pirmenybių prizininkei, „Balbieriškio“ komandai, įveikdami ją rezultatu 6:4.

Prie nedidelio netikėtumo galima priskirti ir „Birštono“ komandos pralaimėjimą KKSC-95 futbolininkams (8:11). Būtent šių komandų dvikovoje sprendėsi ketvirtos komandos, kuri turėtų prisidėti prie prizininkių ir tęsti kovą dėl Seimo nario Andriaus Palionio ir „Krašto Vitrinos“ taurių, likimas.

„Ąžuolo“ futbolininkai lengvai įveikė „Jiezno“ komandą (12:2), o „Sugrįžę“ atviroje kovoje nugalėjo KKSC-97 futbolininkus (17:7). Abi nugalėtojos, kartu su „Balbieriškio“ futbolininkais, tapo šių pirmenybių prizininkėmis.

Atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių čempionais tapo „Sugrįžę“ futbolininkai, iškovoję 6 pergales ir tik vienas rungtynes sužaidę lygiosiomis.

Antrą vietą užėmė „Ąžuolo“ komanda, kuri pralaimėjo tik pirmenybių čempionei.

Trečioje vietoje liko „Balbieriškio“ futbolininkai, pretendavę tapti pirmenybių nugalėtojais.

Ketvirtąją vietą paskutiniame ture užsitikrino KKSC-95 futbolininkai, iškovoję teisę kovoti dėl Seimo nario A. Palionio įsteigtos taurės.

Kovo 30 d. taurės ketverto varžybų pusfinalyje susitiks „Sugrįžę“ ir KKSC-95 bei „Ąžuolo“ ir „Balbieriškio“ komandos.
Pusfinalių nugalėtojos kovos dėl Seimo nario A. Palionio, o pralaimėjusios komandos – dėl „Krašto Vitrinos“ įsteigtų taurių.