Atviro Prienų salės futbolo pirmenybių IV turo apžvalga

Kovo 3 d. Prienų KKSC mini arenoje buvo sužaistos atviro Prienų salės futbolo pirmenybių IV turo ketverios rungtynės.

Pirmose turo rungtynėse susitiko pirmenybių lyderės „Balbieriškio“ ir „Sugrįžę“ komandos. Rungtynių pradžioje jos apsikeitė įvarčiais (1:1). Kėlinio pabaigoje „Sugrįžę“ pelnė įvartį ir išsiveržė į priekį (1:2).

Antrame kėlinyje „Balbieriškio“ futbolininkai įmušė tris iš eilės įvarčius ir įgijo dviejų įvarčių pranašumą (4:2). „Sugrįžę“, iki kėlinio pabaigos likus 1,26 min., sukūrė stebuklą – įmušė du įvarčius ir išlygino rezultatą (4:4). Pirmenybėse užfiksuotos pirmosios lygiosios.

Antrose turo rungtynėse favoritai – „Ąžuolo“ futbolininkai – lengvai įveikė KKSC-97 jaunimą (13:5). Tiesa, K. Deltuvos auklėtiniai stengėsi ir sumaniai išnaudojo „Ąžuolo“ žaidėjų klaidas.

Trečiųjų turo rungtynių rezultatas buvo netikėtas, nes KKSC-95 futbolininkai užtikrintai įveikė „Jiezno“ komandą, nors prieš rungtynes abiejų komandų šansai iškovoti pergalę buvo panašūs.

Pirmojo kėlinio pradžioje KKSC-95 komanda labai greitai įmušė tris įvarčius (3:0). Tiesa, jiezniškiai kėlinio viduryje sušvelnino skirtumą iki 1 įvarčio (3:2), bet iškart praleido ketvirtąjį (4:2). Antrame kėlinyje KKSC-95 komandos pranašumas padidėjo iki 5 įvarčių (8:3), bet „Jiezno“ vaikinai visada žaidžia iki galo. Jiems pavyko pelnyti dar du įvarčius (8:5), tačiau šiose pirmenybėse patyrė trečiąjį pralaimėjimą .

Ketvirtose turo rungtynėse „Birštono“ futbolininkai sunkiai, tačiau įveikė atjaunėjusią „Stadiono“ komandą. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai (3:3), ir tik antrame „Birštono“ komanda sugebėjo palaužti G. Budriko suburtą komandą (8:4).

Turnyrinė lentelė po IV turų

Vieta Komanda Rungtynės Pergalės Pralaimėjimai Lygiosios Taškai Įvarčių skirtumas

Donatas Mekionis – 7.

Septyni žaidėjai pelnė po 5 įvarčius, šeši – po 4, dešimt – po 3, šeši  – po 2, dvidešimt – po 1.