Atviras Prienų rajono salės futblo čempionatas

Rezultatai:

Paguodos finalas. Jieznas – Stadionas 8:6 (2:2)
Mažasis finalas. KKSC-95 – Birštonas 10:6 (3:3)
Finalas. „Ąžuolas“ – Balbieriškis 7:2 (4:1)

Balbieriškis -Birštonas 3:2 (1:2) Pusfinalis
„Ąžuolas“
– KKSC-95 4:2 (3:1) Pusfinalis


Stadionas
– Vėjas 10:6 (5:0) Paguodos turnyras. Pusfinalis
Jieznas I
– Stakliškės 3:0 (techninis, neatvyko Stakliškių komanda). Paguodos turnyras. Pusfinalis.

KKSC 95 – Stakliškės  11:8 (7:5)
Balbieriškis
– Jieznas II 11:2 (8:0)


Stadionas
– Balbieriškis 2:1 (1:1)
Jieznas II – Stakliškės 3:11 (1:5)
Jieznas I - „Ąžuolas“ 6:7 (1:6)
Birštonas – Vėjas 9:3 (3:1)

Balbieriškis -KKSC-95 8:4 (5:1)
Jieznas II – Stadionas 5:9 (1:5)
Jieznas I –
Vėjas 12:2 (6:0)
Peržaistos rungtynės Stakliškės -Balbieriškis 2:13 (0:5)

Birštonas – „Ąžuolas“ 7:12 (7:4)
Stakliškės -Balbieriškis 4:15 (4:5).  Rezultatas anuliotas

„Ąžuolas“ -„Vėjas“ 12:5 (6:2)
Jieznas I - Birštonas 4:7 (2:5)
Jieznas II – Stadionas (neįvyko)

 

KKSC-95 – STADIONAS 10:5 (7:4)
STADIONAS
– STAKLIŠKĖS 14:8 (9:1)
JIEZNAS-2 – KKSC-95 0:9 (0:5)

2012m kovo 20 d. 16.30 val. Savivaldybėje vykusiame pasitarime dėl Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ salės futbolo taurės varžybų, skirtų LR Seimo nario Juozo Palionio atminimui, varžybų organizacinis komitetas kartu su komandų vadovais sutarė dėl tolimesnio varžybų likimo.

Buvo nutarta pakoreguoti nuostatus ir toliau tęsti šias varžybas, peržaisti rungtynes tarp Balbieriškio ir Stakliškių komandų, pakoreguoti Balbieriškio komandos sudėtį, išbraukiant nuostatus neatitinkančius žaidėjus. Turnyre toliau nedalyvaus Linksmakalnio komanda, kadangi ji neatitinka varžybų nuostatų.

Galiojantis tvarkaraštis

Organizacinio komiteto pranešimas

 

 

Taip pat skaitykite

24 komentarai

 1. Jums

  Talentu pilna visoje LT (tiek pas jus tiek pas mus) tik ne visi turi galimybes savo talenta ugdyti arba jie dar neatrasti, bet pries speliojant-galvojant kad Balbieriskieciai nera talentingi sporte, pirma reiketu savo gyvenamosios vietoves talentus pasiskaiciuoti ir t.t. Atvaziuokite liepos men. viduryje i miestelio svente ir paziurekite futbolo turnyra kuriame gali dalyvauti tik turintys giminystes rysiu su Balbieriskio seniunijos gyventojais ir pamatysite talenta ne viena ir ne du (Prienu raj. turnyruose juos galite pamatyti tik Balbieriskio turnyre nes kitur jie negali zaisti del meistriskumo apribojimu).
  Del legionieriu tai mes dziaugiames kad ju yra, kad zmones aukodami savo laisvalaiki ir ne tik, atvaziuoja ir nori zaisti uz mus.
  Burtu traukimas vyko saziningai (mirtininku grupe manau nesusidare), o susirinkimuose tai dalyvauti butina tada ir burtus issitrauksite ir del nuostatu prabalsuosite ir t.t.

  Atsakyti
 2. mes tai Angliskai varom :D

  balbieriskio ……….., veikiausiai nera tiek talentingi sporte, kad be legionieriu is kitur nelabai ka te sugeba padaryt, taip yra ir su krepsinio turnyrais, taip ir futbole. jei tamstos nenori dalyvauti rajono turnyruose tegu nedalyvauja.o kas liecia kitus miestelius t.y. veiviarius, vysniunus ir t.t. ten net mokyklose nera skiepijama meile sportui, todel ir nera komandu is ten. kalbant apie prienus,saunu, kad stengiates ir populerinat futbola, tik gal burtu traukimas pries turnyrus galetu but skaidresnis, nes net musu komandos vadovas kiek zinau niekada jame nedalyvavo :D

  Atsakyti
 3. Min

  E.VITAMINE – tau ryškus ne tik vitaminų, bet ir vaistų trūkumas:D Eik gal pasigydysi kur, nes vapalioji čia kažkokias nesąmones. Jei neturi kur pykčio išliet, tai eik galvą į sieną padaužysi, o ne ant kitų žmonių varyk. Labai drąsiai šnekėt moki, bet dar mažas vaikas esi, nes dėl žaidimo ašaras lieji.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti