•  

     

     

     

Atvirajame Žemaičių čempionate prieniškiai pasirodymus baigė aštuntfinalyje

Povilas Reibutis

Gegužės 30 d. Šiauliuose vykusiame atvirajame Žemaičių čempionate dalyvavo ir Prienų smiginio klubo „Dvidešimtukas” atstovai.

Mindaugas Barauskas grupėje 3:0 įveikė Saulių Kazakauską ir 3:1 Mindaugą Abraitį. Deja, trečiajame susitikime prieniškis turėjo pripažinti Aigarso Strelio pranašumą ir į šešioliktfinalį pateko su antru rezultatu.

Pirmajame etape M. Barauskas lengvai susitvarkė su Julium Zubavičium (4:1) ir aštuntfinalyje susitiko su geriausiu Lietuvos smiginio meistru Darium Labanausku. Prieniškis kovojo, bet jėgos buvo nelygios (1:4).

Dar du Prienų atstovai Giedrius Labanauskas ir Stasys Bendinskas varžybas pradėjo vienoje grupėje. G. Labanauskas 3:0 įveikė S. Bendinską, 3:2 – Saulių Andriulevičių ir 3:0 pralaimėjo Jurijui Strelnikovui. S. Bendinskui nepavyko laimėti nei vieno partijos, o G. Labanauskas su 2 pergalėmis žengė į šešioliktfinalį, kuriame 4:2 įveikė aukštą reitingą (6) turintį Ugnių Jankūną. Aštuntfinalyje Giedrius susitiko su Lietuvos reitingo lyderiu Arūnu Čepliu ir pralaimėjo 1:4

Mindaugas Baranauskas ir Giedrius Labanauskas pasidalino 5 ir 8 vietomis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti