Atvirą Prienų orientavimosi sporto čempionatą laimėjo Vytautas Beliūnas ir Kristina Masevičiūtė

IMGP1743Povilas Reibutis
Balandžio 18 d. Prienų šile vyko atviras Prienų orientavimosi sporto čempionatas ilgojoje trasoje, kuriame dalyvavo 388 orientacininkai iš įvairių šalies klubų ir sporto mokyklų
Elito grupėje nugalėtojais tapo Kristina Masevičiūtė iš OK „Dainava“ ir Vytautas Beliūnas iš OK „Šilas“.
Jei moterų grupėje K. Masevičiūtė laimėjo užtikrintai, daugiau nei 6 min. aplenkusi Rasą Kaunelytę iš klubo „Lėvuo“ ir 9 min. – Mildą Radzivonaitę iš „Šilo“, tai vyrų grupėje pirmąją ir antrąją vietas skyrė 9 sek., o antrąją ir trečiąją – tik 4 sek.  Antras buvo Simonas Krėpšta, trečias – Darius Sadeckas.
Prienų OSK „Šilas“ atstovai prie V. Beliūno aukso ir M. Radzivonaitės bronzos  į trofėjų krepšelį dar pridėjo 8 apdovanojimus už iškovotas prizines vietas.
Akvilė Bartkevičiūtė (M18) ir Stasė Viningienė (M80) buvo pirmos, Deimantė Motiejūnaitė (M18) ir Pijus Maciulevičius (V12) – antri, o Reda Mockutė (M21A), Kęstutis Nenartavičius (V18) ir Andrius Jasiūnas (V35) pasidabino bronziniais apdovanojimais.
Ketvirtąsias vietas iškovojo Aurelija Valčiukaitė (M16), Indrė Macilevičiūtė (M21), Tomas Nenartavičius (V18). Rokas Lipnickas V18 grupėje buvo penktas, o Martynas Raugevičius V21A grupėje – šeštas.
Nugalėtojus ir prizininkus sveikino ir įteikė diplomus Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.