Atsakingos tarnybos pasiruošę žmonių antplūdžiui prie Ivoniškių kapinių

a-kapines-2

kvitrina.com

Lapkričio 1 d. minėsime Visų Šventųjų dieną ir, be jokios abejonės, vyksime aplankyti savo artimųjų kapų. Ten, kur vienu metu susirenka daug žmonių, visada būtina pasiruošti juos priimti. Pasak bendrovės „Prienų butų ūkis“, kuri prižiūri Ivoniškių kapines, direktoriaus Algio Valatkos, žmonių antplūdžiui yra pasiruošta. Visos 3 cisternos pilnos vandens, veikia 4 hidrantai, yra ir du šuliniai. Paruošti rūšiavimo konteineriai ir būtų smagu, kad atvykstantieji į kapines tvarkyti artimųjų kapų laikytųsi nustatytos tvarkos. Spalio 26 d. ir 31 d. konteineriai bus ištuštinti, todėl problemų, kur mesti įvairias atliekas po kapų sutvarkymo, neturėtų būti.

Pasak Birštono seniūnijos seniūno Jono Kederio, neturėtų būti problemų ir su automobilių stovėjimu, nes juos galima bus statyti ir privačiame sklype šalia kelio į kapines. Tiesa, kaip sakė Birštono policijos komisariato viršininkas Rolandas Stiklius, kelias nuo magistralinio kelio link kapinių bus uždarytas ir privažiuoti arčiau bus leista tik automobiliams, kurie atveš aplankyti kapus neįgalius asmenis. Policijos vadovas prašo visus vairuotojus būti tolerantiškais ir drausmingais.

Prienų rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos pirmininkas, mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius yra sakęs, jog spalio 26 d. Prienuose eismas Vytauto gatve nuo Greimų tilto iki P. Martišiaus gatvės bus atidarytas dviem juostom, todėl neturėtų būti papildomų nepatogumų atvykstantiems prie kapinių nuo Prienų miesto centro.

Tiesa, gamta atsiuntė lietučio ir jau neaišku, ar bus paleistas judėjimas  kita gatvės puse.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti