Atkrintamųjų varžybų startas „Labas GAS-KKSC“ komandai stipriai apkarto

IMGP9706

Kovo 25 d. Prienuose buvo sužaistos pirmosios RKL „A“ diviziono atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio serijos rungtynės tarp Prienų „Labas GAS-KKSC“ ir „Raseinių“ komandų.

Deja, prieniškiai dar pirmojo kėlinio antroje pusėje buvo pasiųsti į nokdauną (9:22). „Smūgis“ buvo toks stiprus, kad aikštelės šeimininkai ir antrajame kėlinyje aikštelėje atrodė lyg statistai (24:51).

Po didžiosios pertraukos situacija šiek tiek pradėjo keistis. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pradėjo rodyti kovingumą. Deja, rimtesnio persilaužimo pasiekti taip ir nepavyko. Po trijų kėlinių komandas skyrė 25 (50:75) taškai, o rungtynės pasibaigė 19 taškų skirtumu (74:93).

Prienų komandai Arnas Tilindė pelnė 20 taškų, po 9 pridėjo Ernestas Mankauskas ir Osvaldas Mačernis.

Dabar „Labas GAS-KKSC“ krepšininkų laukia dvejos išvykos rungtynes su „Raseiniais“.