• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Atidėtose rungtynėse – Balbieriškio komandos sėkmė

IMGP7587Gegužės 5 d. buvo sužaistos atidėtos PFL „Nemuno“ čempionato antrojo turo rungtynės tarp „Stadiono“ ir Balbieriškio „Ringio“ komandų.

Abiejų komandų šansai nugalėti buvo vertinami apylygiai.
Primename, jog varžovai savo starto rungtynes laimėjo, todėl pergalė leistų įsitvirtinti pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.
Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova iki to momento, kai „Stadiono“ baudos aikštelėje buvo pargriautas „Ringio“ puolėjas. Buvo paskirtas 9 m baudinys, kurį „Ringio“ žaidėjas  sėkmingai realizavo (0:1).
Antrajame kėlinyje įvyko nemalonus incidentas – už agresyvų elgesį aikštelėje raudona kortelė buvo parodyta Mantui Jančiauskui. „Stadiono“ futbolininkai likusią dalį rungtynių žaidė, turėdami aikštelėje vienu žaidėju mažiau.
Balbieriškio futbolininkai išnaudojo situaciją ir įmušė dar vieną įvartį (0:2). Bet „Stadiono“ futbolininkai nesudėjo ginklų ir pradėjo aktyviai spausti varžovus. Vienos atakos metu balbieriškiečiai prasižengė ir „Stadiono“ komanda sėkmingai realizavo baudinį (1:2). Per likusį laiką „Ringio“ futbolininkai turėjo ne vieną progą padidinti persvarą, bet patikimai sužaidė „Stadiono“ vartininkas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti