•  

     

     

     

     

Atgimstančios Balbieriškio badmintono mokyklos auklėtiniai sėkmingai pasirodė CBC Junior respublikinėse badmintono varžybose

IMG_1452

kvitrina.com

Lapkričio pabaigoje Vilniuje, „Delfi“ sporto centre, vykusiose CBC Junior respublikinėse badmintono varžybose dalyvavo ir šeši Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ atstovai. Varžybose kovojo 87 badmintonininkai iš 9 šalies klubų.

Įspūdingai pasirodė Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinės Rasa Radžiūnatė ir Toma Petraškaitė (U15 grupė). Rasa asmeninėse varžybose žaidė finale, bet liko antra. Toma iškovojo 5-ąją vietą. Sujungusios jėgas merginos dvejetų varžybose įveikė visas varžoves ir tapo nugalėtojomis.

Vaikinai šioje grupėje pasirodė ne taip sėkmingai. Ąžuolas Barkauskas ir Ernestas Leonavičius dvejetų varžybose iškovojo 7-ąją vietą, o asmeninėse užėmė 13-ąją (Ąžuolas) ir 14-ąją (Ernestas).

U13 grupėje žaidė Gabija Savickaitė ir Lukrecija Marčiulaitytė. Merginoms tai buvo pirmosios oficialios varžybos, todėl jų pasirodymai vertinami labai gerai. Gabija užėmė 10-ąją vietą, o Lukrecija – 15-ąją. Poroje mergaitės buvo septintos.

 

Pagal klubo „Svajonė“ pateiktą informaciją

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti