•  

     

     

     

Atėjo laikas pakalbėti apie komentarus

IMG_4486 2

kvitrina.com

Pastaruoju metu redakcija gauna nemažai priekaištų, jog ne visi komentarai pasiekia eterį ir redakcija kaltinama laisvo žodžio negerbimu. O ką reiškia sąvoka „laisvas žodis“? Tai galimybė laisvai diskutuoti ir išsakyti savo poziciją ar peikti visus iš eilės ir dar necenzūriniais žodžiais?

Kai kurie žmonės mano, kad, jei jų komentaras bus pilnas neapykantos ir nešvankybių, tai ir yra laisvas žodis. Ir dar tokie herojai mėgsta slapstytis po išgalvotais vardais ir netikrais el. pašto adresais. Kiekvienas žmogus, kuris nori parašyti komentarą viena ar kita tema, iš pradžių turi pamąstyti, ar jis turi pakankamai žinių pateikti savo nuomonę ir netgi siūlyti sprendimus, kaip elgtis kitiems. Visada geriau išdiskutuoti sprendimą, o paskui jį bandyti įgyvendinti. Išsakyta nuomonė taip pat gali tam padėti. Net kritiniai pastebėjimai verčia mus ieškoti tinkamo sprendimo. Bet pykčio liejimas, nesuprantant bendro situacijos paveikslo, nieko gero neduoda. Visada reikia paklausti savęs, o ką aš padariau, kad situacija mūsų krašte būtų geresnė, aplinka patrauklesnė gyventi.

Pasakyti, jog niekas nevyksta, lengviau nei atlikti darbą. Jei norime gyventi geriau, turime kartu ir stengtis, tada nereikės rašyti beprasmiškų komentarų ir lieti pyktį nežinia kam.

Būkime tolerantiški, gerbkime vieni kitus ir gyvenimas bus gražesnis bei prasmingesnis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti