Arno Veličkos ir Lauryno Biručio taškų „CBet“ pergalei rungtynėse su „Neptūnu“ nepakako

IMGP6989

Vasario 1 d. Prienų „CBet“ krepšininkai savo aikštelėje nesugebėjo „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse įveikti Klaipėdos „Neptūno“ komandos (85:95), nors po gerai sužaisto antrojo kėlinio aikštelės šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo 4 taškų persvarą (44:40). Deja, prastai sužaistas trečiasis kėlinys (20:33) nubraukė antrojo kėlinio sėkmę (64:73). Tiesa, ketvirtajame kėlinyje Manto Šerniaus auklėtiniai dar bandė grįžti į žaidimą ir jiems beveik pavyko (83:86), bet per likusias iki rungtynių pabaigos 2,5 min. aikštelėje geresni buvo svečiai.

Arnas Velička pelnė 26 taškus, 25 į varžovų krepšį įmetė Laurynas Birutis. Po ligos grįžęs Lukas Uleckas surinko 10 taškų. Vėl iš žaidimo iškrito Donatas Sabeckis, aikštelėje sau vietos nesurado Martynas Varnas ir Karolis Guščikas.

IMGP7294

Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai Lauryno Biručio ir Donato Sabeckio pastangomis išsilaikydavo šalia svečių ir netgi pirmavo (10:7, 15:15). Deja, likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. „CBet“ puolimas sustojo, o „Neptūnas“ laimėjo atkarpą 10:3 ir po pirmojo kėlinio pirmavo 7 taškais (18:25).

IMGP7213

Ir nors antrojo kėlinio pradžioje svečių persvara padidėjo iki 9 taškų (18:27), Prienų komanda pradėjo rodyti atsigavimo ženklus, o po Arno Veličkos penkių iš eilės pelnytų taškų sumažino atsilikimą iki 4 taškų (23:27). Kėlinio viduryje rezultatas jau buvo lygus (36:36). Kėlinio pabaigoje vėl blykstelėjo Arnas Velička ir „CBet“ komanda po dviejų kėlinių įgijo 4 taškų pranašumą (44:40).

IMGP7087

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai dar bandė išlaikyti iniciatyvą savo rankose (48:45. 52:49), bet kėlinio antroje pusėje vis dažniau laimingi šūksniai girdėjosi nuo „Neptūno“ atsarginių suolelio (58:66, 58:68). Likus iki trečiojo kėlinio apie 30 sek. komandas jau skyrė 11 taškų (62:73), o po trijų kėlinių „CBet“ turėjo 9 taškų deficitą (64:73).

IMGP7021

Ketvirtojo kėlinio pradžioje A. Veličkos ir Luko Ulecko pastangomis skirtumas sumažėjo iki 5 taškų (72:77). Dar viena galimybė priartėti prie varžovų pasitaikė po dviejų sėkmingų L. Biručio epizodų prie varžovų krepšio (83:86). Deja, tai buvo paskutinis blyksnis šiose rungtynėse. „Neptūno“ žaidėjai buvo geresni bei greitesni ir labai greitai padidino savo persvarą iki 12 taškų (83:95). Regimanto Minioto taškai sumažino skirtumą iki 10 taškų (85:95) ir tai buvo viskas.