Arno Snapaičio dublis padėjo iškovoti dar vieną pergalę

Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai Kauno krepšinio „A“ lygos čempionate, po nesėkmingai sužaisto pirmo kėlinio, atsitęsė ir įveikė  „BK Centre&Sporto Manijos“ komandą (83:75).
Pirmame kėlinyje aikštelės šeimininkai nesurado savo žaidimo ir leido varžovams įgyti 7 taškų pranašumą (8:15). Tiesa, antrame kėlinyje prieniškiai panaikino svečių turėtą pranašumą (35:35).
Trečiame kėlinyje „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai pratęsė antro kėlinio spurtą ir po trijų kėlinių pirmavo 15 taškų skirtumu (63:48). Ketvirtame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyvą, bet jiems pavyko sumažinti skirtumą tik iki 8 taškų (83:75).
„Rūdupis-KKSC“ komandai Arnas Snapaitis pelnė 14 taškų (12 atkovotų kamuolių), Domantas Šeškus ir Mantvydas Gečionis – po 13, Rokas Marcinkevičius, Mantas Gūžys ir Šarūnas Stiklakis – po 11.