Arnas Rasimavičius – piešinio/idėjos konkurso „Dizainas ateičiai: saulė, vėjas ir vanduo“ „Grand Prix“ laimėtojas

Gelbėkit vaikus

DSC_2054

kvitrina.com

Kovo 1 d.  Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete vyko respublikinis 7–12 klasių mokinių tarpdisciplininis dailės-technologijų sričių piešinio/idėjos konkursas „Dizainas ateičiai: saulė, vėjas ir vanduo“. Kartu su Kauno pedagogų kvalifikacijos centru organizuojamame renginyje dalyvavo 67 mokiniai, iš kurių 12 tapo laureatais. Konkurse dalyvavo ir du „Žiburio“ gimnazijos atstovai – Augustė Volungevičiūtė ir Arnas Rasimavičius (mokytoja Ilona Rasimavičienė). Dalyviai turėjo savo darbuose (piešiniuose) pavaizduoti dizaino objektus, kuriuose būtų atsinaujinančių energetikos šaltinių elementų (saulė, vėjas, vanduo).

DSC_2041

Augustė Volungevičiūtė buvo apdovanota padėkos raštu, o Arnas Rasimavičius pelnė konkurso „Grand Prix“ laimėjimą. „Žiburio“ gimnazijos gimnazistas taip apibūdino savo idėjos įgyvendinimo darbą: „Pirmiausia turėjau idėją sukurti kažką, kas pagerintų gyvenimą paprastiems žmonėms. Taip ant kepurės atsidūrė saulės kolektoriai, šildantys vandenį gertuvėje. Nupiešęs žmogų sugalvojau sukurti visą miestą, kuriame yra panaudojami visi atsinaujinantys energijos šaltiniai – vėjas, saulė ir vanduo. Džiaugiuosi rezultatu ir finaliniu savo kūriniu, nes nupiešiau miestą ant ratų, varomą vėjo energija su didžiule bure, su žmogumi, kuris ateityje galėtų gyventi šiame mieste.“

DSC_2066

„Grand Prix“ laimėtojo mokytoja ir mama Ilona Rasimavičienė teigė, jog pamačiusi galutinį sūnaus piešinį buvo įsitikinusi, kad „darbas tikrai neturėtų likti nepastebėtas“.

 

Organizatorių nuotraukos

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti