• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Ar visi kalba tiesą apie savo kontaktus?

kaukes

kvitrina.com


Išlaužo pavadinimą tikriausiai jau žino visa Lietuva. Senjorų kelionė į Tauragę virto vienu rimčiausių koronaviruso infekcijos plitimo židiniu. Portalo žiniomis, teigiamas Covid-19 užkrato testas nustatytas jau dviem ne kelionės dalyviams, o su jais kontaktą turėjusiems žmonėms. Tai reiškia, jog užkratas paliko uždarą dalyvių ratą. Nėra informacijos, arba jinai neteikiama, ar yra nustatytas pirminis šio židinio užkrato nešėjas. 

Prienų rajonas paskelbtas padidintos rizikos vieta, bet nebuvo girdėti, kad į Išlaužą būtų atvykęs mobilusis punktas ir visi išvykos dalyviai patikrinti dėl koronaviruso, o kartu ir kitų vietovių (Linksmakalnio, Prienų, Birštono) žmonės, kurie vyko į išvyką ir dabar izoliuojasi. Rekomendacija paskambinti Karštosios linijos numeriu, jei pasijuto infekcijos simptomai, yra beprasmiški, nes jau įrodyta, jog užkratas gali būti besimptomis. 

Štai tau ir tvarka. Ką jau kalbėti apie tinkamus sprendimus, kai savivaldybės negauna visos informacijos apie jų teritorijų gyventojus, kurie privalo izoliuotis. 

Aišku, ir mūsų žmonės dar ne visiškai suvokia, kad šis virusas – visų problema ir reikia būti atviriems bei neslėpti informacijos apie savo kontaktus.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti