Apie gėrio ir blogio kovą, saugumą bei grožį

Beprasidedantis ruduo paliejo gamtoje ryškiausių spalvų paletę, pradžiugino gausiais daržovių, vaisių ir javų derliais. Džiugina pilni aruodai, konservuotų gėrybių prikrauti rūsiai, kvapni naujojo derliaus duona ir pyragai. Ne vienas mintyse ir garsiai su dėkingumu atsidūsta: „Ačiū tau, Viešpatie, už šias dovanas…“. Be Kūrėjo globos, be mūsų pačių darbštumo ir triūso, nebūtų taip gera ir šilta dvasioje, taip jauku ir sotu namuose. Tad padėkoti už tai malda, dalyvavimu šv. Mišiose norisi kiekvienam, jaučiančiam Aukščiausiojo rūpestį ir meilę. Jiezno parapijos tikintieji rudens gėrybes ir derliaus dovanas atnešė palaiminti į bažnyčią rugsėjo 25-ąją, švęsdami šv. Arkangelo Mykolo atlaidus.  Arkangelas Mykolas, Liuciferio nugalėtojas, gynėjas nuo tamsiųjų jėgų, todėl jo, kovotojo už šviesą ir gėrį, garbei skiriamas ir atlaidų išvakarėse vykstantis krepšinio turnyras, o jo nugalėtojai pagerbiami šventoriuje po šv. Mišių. Šiemet šv. Mykolo taurė atiteko jaunųjų krepšininkų komandai iš Kašonių, jie bei antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai buvo apdovanoti atminimo medaliais, padėkos raštais bei rėmėjų prizais.
Besidžiaugiantys dosniu rudeniu, gražia atlaidų diena, tikintieji buvo apdovanoti ir dar viena malone – pamaldoms vadovavęs Žaslių parapijos klebonas Algis Ananis pašventino bažnyčios prieigose stovinčius automobilius. Be jų jau nesįvaizduojamas šiuolaikinio žmogaus gyvenimas, deja, dažnai ir nutrūkstantis taip pat būtent dėl jų. Todėl Dievo palaimos, saugumo kelyje dera paprašyti kiekvieną kartą susiruošus į kelionę, o tam, be abejo, padės ir pašventinimas.
Po atlaidų jiezniečiai ir parapijos svečiai buvo pakviesti į Jiezno kultūros ir laisvalaikio centrą, kur jų laukė įspūdinga rudens gėrybių paroda. Gardžiu sūriu ir putota gira susirinkusiuosius pavaišino seniūnas Algis Bartusevičius, kartu su Seimo nariu Juozu Palioniu įteikęs prizus gražiausių parodos kūrinių autoriams. O vėliau nuostabų romansų koncertą visiems dovanojo kultūros ir laisvalaikio centro saviveiklininkai bei ansamblis „Dzūkijos aidas“, nudžiuginęs smagiomis dainomis ir melodijomis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti