Antrosiose rungtynėse su Latvijos rinktine – gera pradžia, klaidos ir pralaimėjimas

IMGP0654

Birželio 22 d. Prienų paplūdimio aikštyne antrąsias draugiškas rungtynes sužaidė Lietuvos ir Latvijos rinktinės. Primename, jog pirmose tarpusavio rungtynėse pergalę šventė lietuviai (4:3). Ir šeštadienio rungtynes Lietuvos futbolininkai pradėjo sėkmingai. Po pirmojo kėlinio jie pirmavo rezultatu 1:0. Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė svečiai ir labai greitai persvėrė rezultatą savo naudai (1:2). Tiesa, lietuviai įmušė išlyginamąjį įvartį (2:2), bet dar kėlinio pabaigoje po vartininko klaidos latviai sėkmingai realizavo baudos smūgį (2:3).

Trečiajame kėlinyje ketvirtasis įvartis krito į Lietuvos komandos vartus nuo savo žaidėjo (2:4).  Po dar vienos vartininko klaidos skirtumas padidėjo iki trijų įvarčių (2:5). Kėlinio pabaigoje lietuviai realizavo baudos smūgį (3:5).

Reikia pripažinti, jog šiose rungtynėse Latvijos komanda žaidė brandžiau ir tinkamai išnaudojo Lietuvos futbolininkų klaidas.

Rungtynių statistika:

Lietuva 3:5 Latvija

Rungtynių teisėjai: Laurynas Aržuolaitis, Kęstutis Duchnovič.

Įvarčiai: 5 min. A. Meškinis (1:0), 13 min. D. Škalenko (1:1), 16 min. M. Sens (1:2), 19 min. A. Meškinis (2:2), 23 min. S. Vasiljevs (2:3), 25 min. A. Lebedev (2:4, į savus vartus), 27 min. D. Škalenko (2:5), 36 min. P. Giedraitis (3:5)