•  

     

     

     

Antrosiose KMT pirmojo etapo rungtynėse, pajutęs „CBet“ rūstybę, „Žalgirio“ jaunimas buvo pastatytas į vietą

IMGP6804
kvitrina.com

Kauno „Žalgirio“ jaunimas, užrūstinęs Prienų „CBet“ krepšininkus pirmosiose tarpusavio KMT pirmojo etapo rungtynėse, atvykęs į Prienus buvo pastatytas į vietą.

Manto Šerniaus auklėtiniai po apylygio pirmojo kėlinio (22:19), kituose paraližavo kauniečių žaidimą ir didindami apsukas lėkė į pergalę nepalikdami „Žalgirio“ jaunimui jokių šansų net pamąstyti apie patekimą į kitą KMT etapą. Rungtynės pasibaigė daugiau negu įtikinama pergale rezultatu 108:62 (22:19, 28:16, 26:12, 32:15).

Prienų „CBet“ strategas šiose rungtynėse leido pasireikšti jaunimui, o veteranas Egidijus Dimša varžybas stebėjo nuo atsarginių suolelio. Nedaug laiko gavo ir pagrindinis komandos įžaidėjas Marquis Wright, kuris aikštelėje praleido apie 13 min.

Mantas Šernius rotavo 7 žaidėjus ir ilgiausiai aikštelėje išbuvo Justinas Jogminas, kuris buvo rezultatyviausias rungtynėse (22 taškai, 7 atkovoti kamuoliai). Justinas nepataikė tik vieno metimo, o negausiai susirinkusius žiūrovus džiugino dėjimais į krepšį.

21 taškas, 6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai Tom Digbeu sąskaitoje. Būtent jis pelnė 100-ąjį komandos tašką. Kaip visada, aktyvus buvo Regimantas Miniotas (18 taškų, 11 atkovotų kamuolių), savo taškus pelnė Mindaugas Sušinskas (14 taškų). Solidžiai sužaidė ir komandos veiksmams vadovavo Dominykas Domarkas (16 taškų, 4 rezultatyvūs perdavimai).

 

prienu_taupa

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti