lsdp-baneris-2a

Antras kartas nemelavo – Veiverių kultūros ir laisvalaikio centras turi vadovą

Elena Sakavičiūtė-Pečiulaitienė

Elena Sakavičiūtė-Pečiulaitienė

kvitrina.com

Prienų rajono Savivaldybės administracijos pakartotinai skelbtas konkursas Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro direktoriaus vietai užimti įvyko. Dokumentus dalyvauti konkurse buvo padavę du kandidatai. Primename, jog prieš tai skelbtame konkurse taip pat dalyvavo du kandidatai, bet komisija neatrinko laimėtojo. Šį kartą nugalėtojas buvo paskelbtas. Konkursą laimėjo Elena Sakavičiūtė-Pečiulaitienė, kuri iki šiol dirbo Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui bei vadovavo Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro „Kanklių“ kolektyvui.

Pasak laimėtojos, jos pagrindinis tikslas – suvienyti Veiverių ir Skriaudžių bendruomenes, išsaugoti ilgus metus puoselėjamas tradicijas bei atgaivinti „Cukraus pudros“ jaunimo grupę.

Naujosios vadovės laukia ir nemažai iššūkių, nes numatomas Skriaudžių kultūros namų, kuriuose įsikūręs Veiverių kultūros ir laisvalaikio centras, remontas. Tiesa, kada prasidės darbai, neaišku, nes pasirašyta tik finansinė sutartis, bet projekto dar nėra.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti