• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Antrajame pusfinalyje – sunkus „Pozityvūs“ komandos kelias į finalą

IMGP1664

Rugsėjo 14 d. Prienų KKSC stadione buvo sužaistas antrasis Prienų futbolo čempionato pusfinalis, kuriame susitiko Veiverių „Pozityvūs“ ir „Gelgaudiškio“ komandos futbolininkai. Kaip ir pirmajame pusfinalyje, šios poros nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi „Gelgaudiškio“ komandai, kuri į pertrauką išėjo turėdama dviejų įvarčių persvarą (0:2). Visgi, antrajame kėlinyje „Pozityvūs“ futbolininkai sugebėjo išlyginti rezultatą (2:2) ir išplėšti pratęsimą.

Pratęsime nei viena komanda nesugebėjo išnaudoti progų ir buvo mušami baudiniai. Sėkmė lydėjo praeitų metų nugalėtojus „Pozityvūs“ futbolininkus, kurie dėl čempionato laurų kovos su „Ąžuolo“ komanda. Dėl trečiosios vietos varžysis „Kalniečių“ ir „Gelgaudiškio ekipos.