•

Antrajame Prienų futbolo čempionato ture  – antroji „Pozityvūs“ pergalė

Rugsėjo 10 d. buvo sužaistas antrasis Prienų futbolo čempionato turas, kuriame pergales šventė „Stadiono“, „Pozityvūs“, „Ąžuolo“ komandos.

„Stadiono“ futbolininkai rungtynių pradžioje su „Kalniečiais“ praleido du įvarčius iš eilės (0:2). Tiesa, kėlinio pabaigoje Prienų komanda rezultatą sušvelnino (1:2). Antrojo kėlinio pradžioje Birštono komanda vėl padidino skirtumą iki dviejų įvarčių (1:3). Bet rungtynių pabaigoje „Stadiono“ vyrukai sukūrė stebuklą. Pelnė tris įvarčius iš eilės ir išplėšė pergalę rezultatu 4:3.

Panašus scenarijus vyko ir rungtynėse tarp „Pozityvūs“ ir „Ringio“ komandų. Balbieriškio komanda pirmoji pelnė įvartį (0:1), bet Veiverių futbolininkai dar pirmajame kėlinyje atseikėjo tris įvarčius (3:1). Antrajame kėlinyje „Pozityvūs“ komanda padidino savo persvarą iki 3 įvarčių (4:1).

„Gelgaudiškio“ ir „Ąžuolo“ komandų susitikime vyko permaininga kova. „Ąžuolo“ komanda laimėjo pirmąjį kėlinį vieno įvarčio pranašumu (0:1). Antrojo kėlinio pradžioje Prienų komanda padvigubino savo persvarą (0:2). Tiesa, „Gelgaudiškio“ futbolininkai sugebėjo išlyginti rezultatą (2:2). Visgi, rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Ąžuolo“ komanda ir laimėjo rungtynes rezultatu 3:2.

Po dviejų turų vienvaldžiu lyderiu tapo „Pozityvūs“ futbolininkai (6 taškai). „Stadionas“ ir „Ąžuolas“ dalinosi 2-3 vietomis (4 taškai).  „Gelgaudiškio“ ir „Ringio“ komandos užima 4-5 vietas (1 taškas). „Kalniečiai“ kol kas taškų neturi.