Antrajame Prienų futbolo čempionato ture – antroji FK „Prienai“ pergalė

„Kalniečiai“ rimtai pasipriešino „Prienams“, bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą

Birželio 1 d. Paprienės stadione buvo sužaistas II Prienų futbolo čempionato turas. Antrąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo FK „Prienai“ futbolininkai. Tiesa, šį kartą buvo kovota sunkiau nei pirmajame ture. „Prienų“ komandai gan rimtai pasipriešino „kalniečiai“, kurie po pirmojo kėlinio turėjo tik vieno įvarčio deficitą (3:2). Antrajame kėlinyje „Prienų“ komandai pavyko pelnyti dar vieną įvartį ir laimėti mačą rezultatu 4:2. Po šios pergalės „Prienai“ tapo vienvaldžiais čempionato lyderiais.

Sunkiai savo pirmąją pergalę čempionate iškovojo „Ringio“ komanda. Jiems tikrą kovą davė Veiverių „Pozityvų“ komanda, kuri po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:1. Tiesa, antrajame kėlinyje Balbieriškio komanda pelnė du įvarčius ir išplėšė pergalę vieno įvarčio skirtumu (3:2).

Sunkiai sekėsi pelnyti įvarčius rungtynėse tarp „Ąžuolo“ ir „Stadiono“ komandų. Pirmasis kėlinys baigėsi „sausai“ ir tik antrajame „Stadionui“ pavyko pelnyti vienintelį ir pergalingą įvartį (0:1).

Po dviejų turų pirmauja „Prienai“ (6 taškai), po 3 taškus surinko „Ringis“ ir „Stadionas“, likusios komandos turi po tašką.