•  

     

     

     

     

Andrius Palionis: „Visada buvau, esu ir būsiu atviras bendradarbiavimui“

andrius

Vacys Staknys

Lapkričio 26 d. nuotoliniu būdu vykusiame Prienų rajono savivaldybės Tarybos posėdyje dalyvavo ir Seimo narys Andrius Palionis. Meras Alvydas Vaicekauskas visos Tarybos vardu pasveikino jį su išrinkimu į Seimą ir išsakė viltį, jog vyks geranoriškas bendravimas tarp savivaldybės administracijos ir Seimo nario.

Andrius Palionis pasakė, jog visada buvo, yra ir bus atviras bendradarbiavimui. Pasak jo, jis ne visada viešina savo darbus, todėl gali susidaryti įvaizdis, jog bendradarbiavimas nevyksta. „Atlieku vieną darbą ir pradedu naują. Toks mano būdas“, – teigė A. Palionis. 

Seimo narys pabrėžė, jog norėtų didesnio ryžto iš Savivaldybės administracijos pusės, ruošiant projektus, ir visada pasiruošęs padėti. 

A. Palionis sutiko, jog klausimas dėl kelio Kaunas-Prienai-Alytus rekonstrukcijos yra įsisenėjęs ir jį būtina spręsti. Seimo nario teigimu, tam reikia sujungti savivaldybių ir naujai įkurtos Kauno regiono Seimo grupės pastangas. Tiesa, anot mūsų krašte išrinkto Seimo nario, ir praeitoje kadencijoje buvo daug daroma dėl kelio rekonstrukcijos finansavimo. Deja, kai atrodė, jog buvo sutarta ir lėšos bus skirtos, atsirado „jėga“, kuri perkėlė šias lėšas į kitą regioną. 

Prienų rajono savivaldybės Tarybos nariai paprašė Seimo nario pagalbos, sprendžiant klausimus su Kelių direkcija, kuri buvo įvardinta kaip „biurokratinė institucija“. Taip pat buvo klausiama dėl viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo nuostatų pakeitimo, nes jos neadekvačiai reguliuoja Tarybos narių apsisprendimo laisvę. Buvo paliestas klausimas dėl galimybės ketvirtadieniais prekiauti Laisvės aikštėje ne tik vietiniams ūkininkams, bet ir žemės valdų savininkams, kurie užaugina arba pagamina savo valdose produkciją. A. Palionis paragino skatinti trumpąsias maisto tiekimo grandines, kad Prienų rajone užauginta produkcija pirkėjus pasiektų be tarpininkų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti