„Amberis“ vėl laimėjo. V. Mocevičius pelnė 31 tašką

Sausio 12 d. KKL „C“ lygoje rungtyniaujantys Veiverių „Amberio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę. Šį kartą veiveriškiai po dramatiškos kovos įveikė „Kolegų“ komandą.

Pirmajame kėlinyje stipresni buvo varžovai, kurie kėlinį baigė turėdami 5 taškų persvarą (16:21). Bet „Amberio“ vyrukai nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą. Įpusėjus susitikimui jie jau pirmavo keturiais taškais (45:41).

Tiesa, trečiajame kėlinyje Veiverių komanda sugebėjo išbarstyti turėtą persvarą ir po trijų kėlinių jų pranašumas siekė tik vieną tašką (62:61).

Vis tik, ketvirtajame kėlinyje „Amberio“ krepšininkai surado papildomų jėgų ir įveikė varžovus 7 taškų skirtumu (79:72).
Aikštelėje nesustabdomas buvo Vytautas Mocevičius, kuris ne tik pelnė 31 tašką, bet ir atkovojo 12 kamuolių. Jam neblogai talkino Povilas Glaniauskas (13 taškų, 10 atkovotų kamuolių).

Tai buvo septintoji „Amberio“ pergalė „Iššūkio“ taurės varžybose.