Alytuje vykusiose varžybose birštoniškis Paulius Juozaitis pagerino savo asmeninį rekordą

Gelbėkit vaikus
Paulius Juozaitis Alytuje pagerino asmeninį rekordą 10 km distancijoje

Birželio 9 d. Alytuje vyko tarptautinės sportinio ėjimo varžybos, o kartu ir Lietuvos čempionatas 20 km distancijoje.

20 km distancijoje dalyvavęs prieniškis Marius Žiūkas parodė ketvirtą rezultatą, praleidęs į priekį Lenkijos, Italijos ir Baltarusijos atstovus. Tiesa, Mariaus rezultatas buvo geriausias tarp Lietuvos ėjikų ir jis iškovojo Lietuvos čempionato auksą.

Moterų grupėje 6 vietą iškovojo Ieva Šukevičiūtė, kartu ji tapo Lietuvos čempionato trečiosios vietos laimėtoja. Tiesa, Ieva jau atstovauja Jonavai, o ne Prienams. 10 km distancijoje vėl pradžiugino birštoniškis Paulius Juozaitis, kuris iškovojo antrąją vietą, pasiekęs asmeninį rekordą. Jono ir Povilo Juozaičių auklėtinis į priekį praleido tik Baltarusijos atstovą.

1 km distancijoje geriausiai sekėsi Birštono atstovui Nojui Butėnui, kuris iškovojo 4 vietą. 3 km distancijoje prieniškė Miglė Damynaitė buvo šešta.