Alytuje pasiektas rajono rekordas – „Ąžuolo“ progimnazijos komanda tarpzoninėse varžybose trečia

Gelbėkit vaikus

IMGP0243

Kęstas Joneliūnas

Gegužės 17 dieną Alytaus centriniame stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Prienų rajonui atstovavo ,,Ąžuolo“ progimnazijos vaikinų komanda, laimėjusi rajono varžybas. Vaikinai tarp 9 komandų iškovojo 3-iąją vietą. Tai rekordinis rezultatas ne tik per visą mokyklos gyvavimą, bet ir rajono rekordų lentelėje.

Iki patekimo į finalines varžybas komandai pritrūko 73 taškų. Tiek „Ąžuolo“ progimnazijos komandą skyrė nuo antrosios vietos. Į finalinį keturkovės etapą pateko dvi geriausios tarpzoninių varžybų komandos.

20170517_143254

Sportiniai rezultatai dar ne viskas. Didžiuojuosi savo vaikinais, kurie užkariavo daugumos širdis savo pagarbiu elgesiu su varžybų dalyviais, pagarba teisėjams, žiūrovams.

Paskutinėje 800 m bėgimo rungtyje visi dalyviai, žiūrovai tribūnose atsistojo ir skandavo: Prienai, Prienai, Prienai, o po to – „Ąžuolas“, „Ąžuolas“, „Ąžuolas“… Ar gali nesididžiuoti jaunaisiais Prienų ir ,,Ąžuolo“ progimnazijos ambasadoriais? Dėkoju jų tėveliams, mokytojams ir auklėtojams. Mokyklai ir rajonui garbingai atstovavo Joris Mitkevičius, Gytis Gelažauskas, Justas Arlauskas, Adrijus Baronas, Matas Revuckas, Arnas Levinskas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti