•  

     

     

     

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ataskaitinis pasitarimas

Sausio 30 d. Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Alytaus aps. VPK) įvyko ataskaitinis pasitarimas, kurio metu pristatyta Alytaus apskrities policijos 2013 metų veikla, aptarti 2014 metų veiklos prioritetai. Pasitarime dalyvavo Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Algirdas Stončaitis, Alytaus aps. VPK prižiūrimos teritorijos savivaldybių merai ir jų atstovai, teisėsaugos ir kitų institucijų vadovai, profesinių sąjungų atstovai.

Alytaus aps. VPK viršininkas Česlovas Mulma aptarė apskrities policijos veiklą, problemas ir tendencijas. Pasidžiaugė, kad visuomenės pasitikėjimas policija Alytaus apskrityje perkopė 64 procentus. Pabrėžė, kad geriausi rezultatai pasiekiami tiek policijos pareigūnų, tiek savivaldos, kitų organizacijų bendromis pastangomis. Visiems padėkojo už glaudų bendradarbiavimą.

Alytaus aps. VPK viršininko pavaduotojas Alvydas Jurgelevičius aptarė 2013 metų kriminalinės ir viešosios policijos veiklą, problemas ir 2014 metų kryptis. Džiaugėsi, kad praėjusiais metais paimtų akcizais apmokestinamų prekių ir naminės degtinės kiekiai didesni nei 2012 m.

Priminė, kad praeitų metų gruodžio 11 d. Alytaus kolegijos patalpose surengtos pirmos Lietuvoje Alytaus policijos pareigūnų praktinės pratybos AMOK. Jas stebėjo Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos atstovai, Alytaus miesto ir rajono savivaldybių atstovai, atsakingi už civilinę saugą, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Alytaus struktūrinių policijos komisariatų ir respublikos apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų pareigūnai.

Pabrėžė, kad ir 2014 metais bus stiprinama nelegalios apyvartos prekių kontrolė, aktyviai dirbama atskleidžiant neteisėto praturtėjimo atvejus, užtikrinama viešoji tvarka ir visuomenės saugumas, pagal kompetenciją formuojama saugi aplinka ir vykdoma veiksminga nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencija ir tyrimas.

Alytaus aps. VPK viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas pristatė Alytaus aps. VPK veiklą, finansavimą. Pasidžiaugė, kad šiais metais teisėsaugininkų gretas papildys jauni pareigūnai. Priminė, kad 2013 m. įvykdžius investicinius projektus, renovuoti Alytaus aps. VPK Druskininkų ir Birštono policijos komisariatai persikėlė į naujas patalpas, atnaujintas Alytaus aps. VPK stogas.

Sportiškų pareigūnų dėka Lietuvos policijos sporto renginių kompleksinėje įskaitoje Alytaus aps. VPK užėmė III vietą.

Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Algirdas Stončaitis aptarė praėjusių metų Lietuvos policijos aktualijas. Pabrėžė, kad ne viskas priklauso nuo pareigūnų. Pareigūnai turi dirbti su bendruomene, o bendruomenė – su pareigūnais.

Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius ir Alytaus rajono apylinkės teismo pirmininkė Irmutė Kliučinskienė dėkojo už bendrą darbą.

„Procesinės drąsos, efektyvumo ir ryžtingumo. Kad būtų pastebėtas kiekvienas“, – linkėjo D. Valkavičius.

PRIDEDAMA. 5 nuotraukos.

 

Alytaus aps. VPK informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti