•  

     

     

     

     

Alvydas Vaicekauskas: „Rinkėjai nepatikėjo, jog G. Paluckas gali būti premjeras“

Vacys Staknys

LSDP Prienų skyriaus pirmininkas Alvydas Vaicekauskas, išgirdęs klausimą apie LSDP pirmininko Gintauto Palucko priimtą sprendimą atsistatydinti, patvirtino, jog pastaruoju metu partijoje virė aistros. Rinkimų į Seimą rezultatai buvo prasti, o lūkesčiai po rinkimų į savivaldą ir Europarlamentą subliuško.

IMGP6068

Tiesa, Prienų socialdemokratų lyderis teigė, jog vieno atsakymo dėl susiklosčiusios situacijos nėra. Rinkimų štabas per daug dėmesio skyrė centrui ir buvo pamiršti regionai. Partijos pirmininkas neįtikino rinkėjų, jog laimėjus rinkimus gali tapti premjeru, ir nesugebėjo laimėti vienmandatėje apygardoje.  A. Vaicekausko manymu, pirmosios klaidos buvo padarytos dar Algirdo Butkevičiaus laikais formuojant Vyriausybę. Ministrai netapo lyderiais ir rinkimų į Seimą metu pasiklydo. Deja, partijoje trūksta stiprių asmenybių. A. Vaicekauskas nelabai tiki, jog Juozas Olekas, tapęs pirmininku, nebūdamas Seimo nariu, neturės sunkumų bendraujant su frakcija Seime. Situacija joje gan sudėtinga.

A. Vaicekauskas mano, kad G. Paluckas būdamas Seime gali pasisemti patyrimo ir netgi grįžti į aktyvią politiką.

Anot skyriaus pirmininko, Prienų socialdemokratai neprisijungė prie skyrių, kurie reikalavo G. Palucko atsistatydinimo. Visgi, A. Vaicekauskas mano, jog G. Paluckas pasielgė teisingai ir garbingai, nors galėjo tai padaryti ir anksčiau.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti