Aleksandro taurė liko Birštone

IMGP5515Lapkričio 10 d. Birštono petankės aikštyne susirinko 17 porų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Ukmergės ir Birštono pagerbti Birštono petankės klubo prezidentą Aleksandrą Goriną ir laimėti jo vardo įsteigtą taurę.

Kvalifikaciniame atrankos keturių etapų turnyre buvo išaiškintos aštuonios komandos, kurios tęsė kovą dėl taurės, likusios dalyvavo trijų etapų Paguodos turnyre.

Birštono dvejetai „Tulpė“ ir „Apči“ taip pat pateko į finalinį aštuntuką. Deja, „Apči“ komandai nepavyko peržengti ketvirtfinalio barjero. „Tulpės“ dvejetas gan lengvai (13:3) įveikė „Tie tai geri“ komandą ir pusfinalyje susitiko su atrankos turnyro nugalėtojais „Mumu“ vyrukais. Ir šiame etape „Tulpės“ pora buvo stipresnė (13:9).

Finale Kęstutis Pranculis ir Vytautas Gedminas („Tulpė“) susitiko su Almantu Burneika ir Algiu Petrausku („A3“). Dvikova buvo verta finalo, kuriame sėkmė lydėjo „Tulpės“ dvejetą. Aleksandro taurė liko Birštone.

Atrankos turnyro nugalėtojai Rolandas Kukcinavičius ir Linas Budrikas („Mumu“) neliko be apdovanojimų – jie iškovojo trečiąją vietą.

Kita Birštono komanda „Apči“ (Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius) kovoje dėl 7 vietos 13:4 sutriuškino „Progresas I“ dvejetą.

Turnyre taip pat dalyvavo Birštono dvejetas „Jazz“ (Kęstutis ir Rosita Ulinskai) bei Giedrius Bisikirskas („Kaip nori“).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti