Akcijos „Augu be mamytės“ Prienuose atgarsiai

Gelbėkit vaikus

IMGP1080

kvitrina.com

Prienų rajono savivaldybėje nuo tėvų atskirti vaikai daug metų augo Jiezno vaikų globos namuose. Čia ir dabar atveža laikinai iš tėvų atimtus vaikus, jei nėra galimybės perduoti jų giminaičiams. Šalyje prasidėjus globos namų pertvarkai, pasikeitimai įvyko ir Jiezne. Vaikų globos namai persitvarkė į Jiezno paramos šeimai centrą, o dauguma vaikų jau gyvena trijuose šeimyninio gyvenimo namuose. Tiesa, pačiame centre dar yra nuolat gyvenančių vaikų ir tų, kurie laikinai atskirti nuo tėvų. 

Liepos 1 d. Prienuose, Laisvės aikštėje, buvo surengta akcija, kurios pagrindinis tikslas – atkreipti dėmesį į sudėtingą situaciją rajone su laikinais globėjais. 

Akcijos dalyviai prašė prisiminti, jog visi vaikai yra mūsų ateitis ir todėl jais būtina pasirūpinti, apglėbti šiluma.  

Akcijos metu gyventojams buvo dalinamos skrajutės, kurios kvietė tapti laikinaisiais globėjais ir prisidėti prie kilnaus ir brandaus  judėjimo. 

Prienų rajono savivaldybės išplatintame pranešime cituojama Jiezno PŠC direktorė Jūratė Žukauskienė, kuri  pasidalino mintimis bei istorijomis apie besikeičiantį visuomenės požiūrį į gailestingumą, užuojautą, apie buvusių globotinių pasiekimus. Savo žodžius direktorė iliustravo tikrais nutikimais ir palinkėjo, kad rasdami namuose ir širdyje vietos keturkojams augintiniams, žmonės surastų jos ir be tėvų augantiems vaikams, kurie taip pat, tinkamai auklėjami, gali atsiskleisti, sužydėti ir apdovanoti nuoširdžiu dėkingumu bei asmeniniais pasiekimais, kurie verstų ne gailėtis, o didžiuotis.

Globoti žmogų – kilnus ir brandus sprendimas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti