„Aitvarų diena“ ir Knygų karalienės vizitas Jiezne

Balandžio 28 d. mažieji Jiezno gimnazijos mokiniai susitiko su tikrų tikriausia Knygų karaliene – į susitikimą su miesto bibliotekos bičiuliais atvyko rašytoja Danguolė Kandrotienė, kuri yra apdovanota Knygų karalienės titulu ir karūna. O dėl ko, puikiai supras tie, kas su didžiausiu malonumu skaitė „Spintos istorijas“, susipažino su žaviąja „Pasaiba“, lankė „Šaukšto Šmaukšto stalo akademiją“… Taigi, Danguolė Kandrotienė yra įdomių knygų vaikams kūrėja, be karalienės karūnos dar apdovanota Prano Mašioto premija, o jos knyga „Spintos istorijos“ tapo geriausia 2013 m. knyga vaikams ir paaugliams, ji išskirta ir tarptautine „Baltojo varno 2014“ nominacija.

O Jiezno vaikučiams rašytoja atvežė parodyti naujausią savo kūrinį – „Aitvarų diena“. Autorė papasakojo šios knygos atsiradimo istoriją, parodė vaizdus iš Sicilijos kalnų miesto, įkvėpusio ją sukurti istorijas apie debesų lankomų vaikų gyvenimą ir nuotykius. O paskui mielai atsakinėjo į mažųjų jiezniečių klausimus ir netgi apdovanojo ypatingo skonio saldainiais įdomiausią klausimą pateikusius vaikus.

Vėliau vaikai galėjo įsigyti D. Kandrotienės knygų su jos pačios parašytomis dedikacijomis, pasikalbėti ir apžiūrėti iš arčiau Knygų karalienę, kuri pasirodė esanti labai miela ir maloni pašnekovė.

Šis renginys buvo skirtas Nacionalinei bibliotekų savaitei.

 

Jiezno bibliotekos informacija

Taip pat skaitykite