Aikštelėje siautėjęs Osvaldas Brazdžionis atvedė komandą į pergalę rungtynėse su Kauno SRC-2

brazdzionisSausio 6 d. Birštono „Olimpo“ krepšininkai žaidė KKL „C“ lygos išvykos rungtynes su Kauno SRC-2 komanda.

Visą mačą vyko permaininga kova. Pirmoje rungtynių pusėje geriau sekėsi kurorto krepšininkams (49:56), bet prastai sužaistas trečiasis kėlinys (14:24) privertė lemiame ketvirtyje kaip reikiant pasistengti.

O stengtis buvo sudėtinga, nes į Kauną „Olimpas“ atvyko tik su 6 žaidėjais.
Vis tik antroje kėlinio pusėje Birštono krepšininkams pavyko įgyti 6 taškų pranašumą (85:91), kuris rungtynių pabaigoje tiesiog ištirpo (92:93). Tašką rungtynėse padėjo Justinas Tamošiūnas (16 taškų), pataikęs du baudos metimus (92:95).
Aikštelėje siautėjo Osvaldas Brazdžionis, kuris ne tik pelnė 34 taškus, bet ir atkovojo 18 kamuolių. Artiomo Marchockio sąskaitoje 25 taškai. Taškus pelnė visi šeši komandos žaidėjai.

Birštono „Olimpo“ treneris V. Kapačinskas po rungtynių pasakė: „Gražios šiandien buvo rungtynės, tik gaila, kad įgytą persvarą iššvaistėme. Vienu metu varžovai pradėjo mus spausti ir labai gerai pataikyti, tada ir praradome iškovotą pranašumą.“ Paklaustas, kas labiausiai padėjo šiandien iškovoti pergalę, treneris atsakė: „Pirmoje dalyje visi labai gerai pataikėme, o antroje labai gerai gynėmės, ypač ketvirtajame kėlinyje.“