AAFF pirmenybes „Birštono-SC“ futbolininkai pradėjo pralaimėjimu, bet parodė charakterį

_IGP4558

Balandžio 22 d. Birštono stadione buvo sužaistos 2017 metų AAFF pirmenybių atidarymo rungtynės tarp „Birštono-SC“ ir Alytaus „Rese“ komandų. Kurorto komanda, kurioje žaidžia mūsų krašto geriausieji futbolininkai, turėjo pripažinti pajėgios Alytaus ekipos pranašumą (2:4), bet sužaidė garbingai ir parodė tvirtą charakterį.

Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai nesusitvarkė su „Rese“ komandos greitomis kontratakomis ir praleido 3 įvarčius. „Birštono-SC“ futbolininkai turėjo keletą progų, bet nesugebėjo jomis pasinaudoti.

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pradėjo aktyviau atakuoti varžovų vartus ir sumažino skirtumą iki vieno įvarčio (2:3). Deja, varžovai sėkmingai užbaigė vieną iš savo atakų ir padidino skirtumą iki dviejų įvarčių (2:4).