A. Ferevičienės režisuotą spektaklį „Privalome tikėti“ jau pamatė Birštono, Kruonio ir Prienų gyventojai

IMGP1100

Vidmantas Venclovas

Kovo mėnesį buvau pakviestas į Birštono gimnazijoje vykusį renginį. Ir šiek tiek buvau nustebintas, kad reikės žiūrėti spektaklį, kuriame ne tik vaidina mokytojai, bet ir režisuotas jis Astos Ferevičienės, gimnazijos direktoriaus pavaduotojos ugdymui. Pasakysiu, jog pamatytas vaizdas nenuvylė. Tai patvirtina ir padarytos nuotraukos. Po premjeros Birštono gimnazijos bendruomenės teatras pradėjo pirmąsias gastroles. Spektaklis „Privalome tikėti“ buvo pristatytas Birštono visuomenei ir tapo savita dovana kultūros darbuotojams, kurių profesinė šventė tą kartą buvo minima. Balandžio pabaigoje spektaklį pamatė Kruonio žiūrovai ir Prienų globos namų gyventojai bei darbuotojai.

Pasak A. Ferevičienės, spektaklio pagrindinis tikslas – parodyti, jog Lietuva tokia, kokie esame mes, jos žmonės: „ Mokytoja ir gydytoja, pagrindinės herojės, susiduria su nelengva kasdienybe, bet stengiasi išsaugoti savo orumą, nepalūžti ir ragina tikėti vieni kitais. Nebūkime tais, kurie stebisi, kur ritasi pasaulis, patys ridenkime jį teisinga linkme. Toks raginimas nuskamba vienoje iš scenų. Mes visi galime būti laimingi čia, Lietuvoje. Tereikia tik pagarbos ir pasitikėjimo, empatijos ir suvokimo, jog kiekvienas  jaučiame ir išgyvename, kad viskas susiję.“

Spektaklį pamatyti verta. Jis tikrai papuoš bet kokį renginį ar šventę. Teatrą galima pakviesti į svečius, o tai padaryti labai paprasta – susisiekti su spektaklio režisiere.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti