Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai panaikino 19 taškų deficitą, bet įveikti „Chimik“ komandą pritrūko laiko

Rugsėjo 10 d.  Prienų arenoje prasidėjo tarptautinis šešių komandų „One Team Cup – 2015“  krepšinio turnyras, kuriame dalyvauja ir Prienų-Birštono „Vytautas“ komanda.

Antrosiose šios dienos rungtynėse aikštelės šeimininkai žaidė su „Chimiku“ iš Južnyi miesto (Ukraina).

Pirmoje rungtynių pusėje Virginijaus Šeškaus auklėtiniams žaidimas visiškai nesiklijavo ir po dviejų kėlinių jie turėjo 24 taškų deficitą (24:48). Antroje mačo pusėje „Vytauto“ krepšininkai parodė charakterį ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 5 taškų, bet rungtynes pralaimėjo rezultatu 74:79.

Rungtynės prasidėjo „Vytauto“ krepšininkų klaidomis ir „Chimik“ komanda išnaudojo visas jai suteiktas progas (0:8). Pirmuosius taškus „Vytauto“ komandai, pataikęs tritaškį,  pelnė Vilmantas Dilys (3:8). Deja, bet V. Šeškaus auklėtiniams žaidimas toliau nesiklijavo. Likus iki pirmojo kėlinio pabaigos 4 min. komandas jau skyrė 10 taškų (4:14). V. Dilys pataikė dar vieną tritaškį ir sumažino skirtumą iki 7 taškų (7:14). Bet ir šis taiklus metimas neįkvėpė „Vytauto“ komandos. Varžovai buvo greitesni ir taiklesni. Po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkų taškų deficitas siekė 13 taškų (10:23).

Antrajame kėlinyje „Vytauto“ komanda toliau dalino varžovams galimybes, o pati nesugebėdavo nieko doro nuveikti aikštelėje. Kėliniui įpusėjus „Chimik“ pirmavo 22 taškų skirtumu (12:34). Gytis Sirutavičius, pataikęs tritaškį, akimirksniu pradžiugino susirinkusius sirgalius ir sumažino atsilikimą iki 19 taškų (15:34). Bet V. Šeškaus auklėtinių bėdos tęsėsi. Svečiai iš Ukrainos totaliai dominavo aikštelėje  ir likus iki kėlinio pabaigos 3 min. įgijo 23 taškų persvarą (17:40), o po dviejų kėlinių pirmavo 24 taškų skirtumu (24:48).

Po didžiosios pertraukos „Vytauto“ krepšininkai iškart ėmėsi darbo. Trečiojo kėlinio pradžioje Laimonas Kisielius ir Vaidas Čepukaitis sumažino skirtumą iki 18 taškų (30:48). Ir nors didžiąją dalį kėlinio vis dar pirmavo svečiai iš Ukrainos, aikštelės šeimininkai jau nebuvo statistai. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 15 taškų (40:55), o po trijų kėlinių „Vytauto“ deficitas sumažėjo iki 17 taškų (49:66).
Ketvirtajame kėlinyje V. Šeškaus auklėtinių atsigavimas tęsėsi ir kėliniui įpusėjus, po Šarūno Vasiliausko tritaškio, „Vytauto“ komanda sumažino atsilikimą iki 10 taškų (64:74). Likus iki rungtynių pabaigos vienai minutei komandas jau skyrė tik 7 taškai (72:79) – Linas Lekavičius įmetė du taškus ir realizavo baudos metimą.
Per paskutinę mačo minutę „Vytauto“ krepšininkai dar dviem taškais sumažino skirtumą ir pralaimėjo rungtynes tik 5 taškų skirtumu (74:79).

Prienų-Birštono „Vytauto“ komandoje taškus pelnė visi žaidėjai, kurie, trenerio sprendimu, buvo išėję į aikštelę. Komandos lyderiu šiose rungtynėse buvo Vilmantas Dilys, kuris pelnė 20 taškų, Laimonas Kisielius – 12, Linas Lekavičius – 11, Šarūnas Vasiliauskas – 9, Vaidas Čepukaitis – 7, Gytis Sirutavičius – 5, Vytautas Šulskis ir Paulius Ivanauskas – po 4, Domantas Šeškus – 2.

„Chimik“ komandoje 19 taškų pelnė V. Konev, 17 – F. Branden, 16 – V. Petrov.

„Vytautas“ (Prienai-Birštonas) -„Chimik“ (Južne) 74:79 (10:23, 14:45, 25:18, 25:13)