16 kaimų ir Prienų miestą aptarnaujanti seniūnija persikėlė į kitas patalpas

IMG_1537

kvitrina.com

Prienų miesto ir seniūnijos kaimų gyventojai turi žinoti, jog juos aptarnaujanti seniūnijos administracija persikėlė į kitas patalpas. Nuo šiol gyventojai laukiami J. Brundzos g. 12A, Prienai. 

IMG_1533

Prienų seniūnijos seniūnė Janina Armonienė naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog šios, buvusios Prienų švietimo pagalbos tarnybos, patalpos prieš persikėlimą buvo atnaujintos. Seniūnijos darbuotojai, kurių yra penki, kiekvienas turi savo atskirą kabinetą ir užtikrina saugų bendravimą su interesantais. Tiesa, kol nėra atšauktas karantinas, seniūnė prašo visus reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu, bet, jei nėra galimybių tai padaryti, gyventojas bus priimtas seniūnijos patalpose.

Seniūnijos raštvedė išduoda pažymas, atlieka deklaravimą ir kitas administracines funkcijas. Nuo šių metų pradžios pradėjo dirbti vyr. specialistė žemės ūkio bei kitiems klausimams spręsti. Taip pat seniūnijoje dirba specialistas, kuris kuruoja aplinkos tvarkymo klausimus. 

IMG_1532

Prienų seniūnijos seniūno pavaduotoja dirbanti Asta Lukšaitė sakė, jog veiklos daug, nes reikia rūpintis ne tik Prienų miesto, bet ir 16 kaimų ūkiniais reikalais. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti