„Rūdupis“ po sėkmingai sužaisto pirmo kėlinio palūžo ir pralaimėjo

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai Kaune po sėkmingai sužaisto pirmojo kėlinio (25:18), likusiuose nesugebėjo pasipriešinti „Žalgiriui“ ir pralaimėjo BBL atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio antrąsias rungtynes rezultatu 67:85.
Serijoje iki dviejų pergalių tapo lygu (1:1).

Rungtynės prasidėjo gan netikėtai. „Rūdupio“ komanda žaidė taip, lyg susitinka su potencialiai sau lygiais varžovais. Jau pirmo kėlinio viduryje rezultatas tapo lygus (10:10), ir Prienų komanda pradėjo tolti nuo varžovų. Po pirmo kėlinio „Rūdupis“ pirmavo 7 taškais (25:18). „Žalgirio“ arena tylėjo…

Ir antro kėlinio pirmoje pusėje „Žalgiris“ vis nesurado galimybių pakeisti rungtynių eigą. „Rūdupis“ pirmavo tais pačiais 7 taškais (30:23).
Deja, nuo šio momento „Rūdupio“ žaidimas visiškai pakrypo kita linkme. „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 17:0 ir po dviejų kėlinių jau pirmavo 10 taškų (40:30).

Trečiame kėlinyje tęsėsi Prienų komandos „skandinimas“. Po trijų kėlinių „Rūdupio“ deficitas siekė 22 taškus (39:61).

Ketvirtame kėlinyje jau vyko atviras krepšinis, nes rungtynių rezultatas buvo aiškus. „Rūdupis“ pralaimėjo įtikinamai (67:85).

Prienų komandai daugiausiai taškų pelnė Arnas Labuckas (17), Simas Buterlevičius (12), Artūras Milaknis (11). Deja, rungtynės Kaune buvo juodos komandos lyderiams Adui Juškevičiui (2), Gediminui Orelik (2), Valdui Dabkui (4). Gintaras Kadžiulis stipriai susižeidė ir negalėjo žaisti.

Kova po krepšiais pralaimėta beviltiškai (27/48), pramesta net 17 baudos metimų. Ir tai rodo, kad „Rūdupio“ puolimas buvo gan agresyvus. Bet beviltiškas pataikymas sužlugdė visas pastangas, o pastangų tikrai buvo.