„Rūdupis“ permainingoje kovoje įveikė „Pieno žvaigždžių“ komandą

Prienų „Rūdupio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos žaidė atsakomąsias BBL Elito diviziono rungtynes. Pirmuose tarpusavio rungtynėse pergalę šventė Pasvalio komanda, kuri sutriuškino „Rūdupio“ krepšininkus net 23 taškų skirtumu (81:58). Prienų komanda atrodė beviltiškai, todėl prieš rungtynes Prienuose buvo daug kalbama apie revanšą. Tiesa, prieniškiai LKL čempionato rungtynėse įtikinamai įveikė varžovus.

Rungtynės prasidėjo nervingai. Pasvalio komanda iškart išsiveržė į priekį (0:5,8:15). Aikštelės šeimininkai pirmame kėlinyje taip ir nesugebėjo pasivyti varžovų (18:24). Antro kėlinio pradžioje svečiai padidino pranašumą iki 8 taškų (20:28). Antroje kėlinio pusėje „Rūdupio“ komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (32:34), bet po dviejų kėlinių rezultatu 38:35 pirmavo „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai.

Trečiame kėlinyje „Rūdupio“ komanda po Gedimino Oreliko šou įgijo 12 taškų pranašumą (53:41). Atrodė, kad aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą galutinai ir Pasvalio komanda bus įveikta gan lengvai. Bet „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai nesiruošė kelti baltos vėliavos ir rezultatą išlygino (53:53).
Lemiamą kėlinį komandos pradėjo neturėdami jokio pranašumo. Svečiai surengė keletą sėkmingų atakų ir išėjo į priekį (56:58), bet po kelių minučių rezultatas tapo vėl lygus (62:62). Rungtynių pabaiga sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai. Ypač naudingai žaidė Edgaras Želionis. Po jo taiklių baudos metimų „Rūdupis“ įgijo 7 taškų pranašumą (73:66). Bet netikėtai aikštelės šeimininkų strategas pasodina centrą ant atsarginio suolelio.
Svečiai sumažina atsilikimą iki 4 taškų (73:69) ir pradeda stabdyti Prienų komandos žaidėjus pražangomis, kurias užtikrintai realizavo Simas Buterlevičius (75:69, 77:72).
„Rūdupis“ laimėjo rungtynes ir atsirevanšavo „Pieno žvaigždėm“ už pralaimėjimą Pasvalyje.
Visi „Rūdupio“ žaidėjai pelnė taškus, o daugiausiai įmėtė Gediminas Orelik (18). Gintarto Kadžiulio sąskaitoje 13 taškų, Edgaras Želionis -11 (11 atkovotų kamuolių).
Tai buvo aštuntoji Prienų komandos pergalė BBL Elito divizione.