Edgaro Želionio vedamas „Rūdupis“ nutraukė nesėkmių seriją

Prienų „Rūdupio“ krepšininkaipagaliau iškovojo pergalę: nesėkmių serija buvo nutraukta namuose rungtynėse su „Liepajas Lauvas“ komanda. BBL Elito čempionato rungtynės prasidėjo nervingai. Aikštelės šeimininkai nesugebėjo perimti iniciatyvos ir po pirmo kėlinio turėjo 2 taškų deficitą (23:25). Antrame kėlinyje žaidimas buvo padrikas, bet „Rūdupiui“ pavyko persverti rezultatą savo naudai (46:44).

Trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai pradėjo diktuoti sąlygas ir net įgijo 15 taškų persvarą (71:56), bet po trijų kėlinių jų pranašumas siekė tik 11 taškų (73:62). Ketvirtame kėlinyje „Rūdupio“ komanda pirmavo visą laiką, bet rezultatas svyravo ir vienu metu komandas skyrė tik 8 taškai (80:72). Visgi Prienų komanda išsaugojo solidų pranašumą (94:79) ir pelnytai laimėjo rungtynes.

„Rūdupio“ vyr. treneris Virginijus Šeškus po rungtynių pasakė, kad nors patenkintas pergale, bet žaidimo kokybe – ne. Esą per daug buvo daroma elementarių klaidų, ypač gynyboje. Anot V. Šeškaus, tokio lygio žaidėjai privalo skaityti varžovų planus ir išnaudoti jų klaidas, o ne klysti patys.

„Rūdupio“ komandoje stulbinančiai sužaidė Edgaras Želionis, kuris pelnė 32 taškus (38 efektyvumo balai). 20 taškų pridėjo Artūras Milaknis, 11 – Gintaras Kadžiulis. Geriausiai po krepšiais kovojo Arnas Labuckas.