„Rūdupis“ vėl neprilygo „Žalgiriui“

Prienų „Rūdupio“ komanda LKL čempionato rungtynėse su „Žalgiriu“ nesurado priešnuodžių prieš varžovų tritaškių lietų ir turėjo pripažinti jų įtikinamą pranašumą (71:88).

Prienų komanda visas rungtynes kovojo, bet jos žaidimas nebuvo gan sėkmingas – pramesta daug metimų iš po krepšio, nesugebėta sustabdyti „Žalgirio“ metikų.

Pirmame kėlinyje aikštelės šeimininkai dar surado kelių iki kauniečių krepšio ir neleido garsiems varžovams įgyti rimtesnio pranašumo (21:23).

Deja, antrame kėlinyje pradėjo ryškėti „Žalgirio“ pranašumas, nors skirtumas nebuvo itin didelis (37:46).
 Po pertraukos „Rūdupio“ krepšininkų puolimas pradėjo vis dažniau strigti „Žalgirio“ gynyboje, o pačių gynyba nieko negalėjo padaryti prieš kauniečių puolimą.

Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai jau turėjo 19 taškų deficitą (53:72), o rungtynes pralaimėjo 17 taškų skirtumu (71:88).

Tai buvo penktasis „Rūdupio“ pralaimėjimas LKL čempionate šiame sezone.

Prienų komandai 16 taškų pelnė Valdas Dabkus, 15 – Arnas Labuckas, 10 – Artūras Milaknis – 10, Adas Juškevičius ir Simas Buterlevičius – po 9.