„Rūdupis“ įveikė ir „Sakalus“

Vasario 4 d. Prienų „Rūdupio“ komanda žaidė eilines LKL čempionato rungtynes su Vilniaus „Sakalų“ komanda.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Prienų komanda. „Rūdupio“ krepšininkai visą pirmą kėlinį turėjo iniciatyvą ir jį laimėjo 11 taškų skirtumu (19:8). Antro kėlinio pradžioje komandas skyrė 15 taškų (26:11). Ir tada „Sakalų“ komanda spurtavo ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (33:28). Aikštelės šeimininkai surengė keletą sėkmingų atakų ir padidino pranašumą iki 9 taškų (41:32). Svečiai įmetė 3 taškus (41:32). Artūras Milaknis pataikė tritaškį (44:35). Tokiu rezultatu pasibaigė antras kėlinys.
Trečiame kėlinyje svečiai, kėliniui įpusėjus, sumažino atsilikimą iki 2 taškų (55:53). Visgi aikštelės šeimininkai neleido varžovams persverti rezultato savo naudai. Po trijų kėlinių Prienų komanda pirmavo 9 taškais (67:58).
Ketvirtame kėlinyje „Rūdupio“komanda išlaikė turėtą pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 80:70.
„Rūdupis“ iškovojo 13 pergalę LKL čempionate.
Prienų komandoje rezultatyviausiai žaidė Adas Juškevičius (20). Gintaro Kadžiulio sąskaitoje 15 taškų, 13 – pelnė Povilas Butkevičius.