„Rūdupis“ pranoko „Krivbasbasket“ krepšininkus

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai, tęsdami pasiruošimą naujam sezonui, Prienų KKSC mini arenoje sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes. Šį kartą jų varžovais buvo „Krivbasbasket“ komanda iš Krivoj Rogo. Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai (4:12), Prienų komanda dar pirmame kėlinyje ne tik panaikino atsilikimą, bet ir jį laimėjo (18:16). Kituose kėliniuose „Rūdupio“ krepšininkai  užtikrintai (20:16, 23:16, 26:24) kontroliavo žaidimą ir nugalėjo varžovus rezultatu 87: 72.
„Rūdupio“ trenerių štabas išbandė visus dešimt rungtynėms užregistruotus krepšininkus. Komandos treneris Mindaugas Arlauskas po rungtynių naujienų portalui kvitrina.com teigė, kad rungtynės pavyko, ypač komanda gerai atrodė, kai antroje pusėje padidino tempą ir gavo progų pelnyti nemažai lengvų taškų.
„Rūdupio“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Gintaras Kadžiulis, kuris pelnė 21 tašką. Po  13 taškų įmetė Dainius Šalenga ir Simas Buterlevičius, 12 – Povilas Butkevičius, 11 – Arminas Urbutis.